ul. Rubież 46, 61-612 Poznań
+48 61 662 38 83
Serwis: +48 61 642 90 82

Wspieramy konkurs LUG Best Project Contest 2018!

konkurs LUG i CAD Projekt K&A

Projektowanie wnętrz to bardzo dynamiczna branża, w której odpowiednio dobrane narzędzie pracy jest kluczowym wsparciem dla architektów i projektantów wnętrz. Postanowiliśmy więc powrócić w tym roku jako Partner kategorii Interior – Concept, konkursu LUG Best Project Contest 2018, tak jak w pierwszej edycji. Przedmiotem konkursu w naszej kategorii jest przygotowanie PROJEKTU dowolnego wnętrza z zastosowaniem opraw marki LUG i kolekcji FLASH&DQ. Nie ograniczamy konkursu tematycznie, funkcjonalnie ani metrażowo.

Oddajemy w Wasze ręce bazę LUG – FLASH&DQ i pełną swobodę działania. Bazę FLASH&DQ znajdziecie w swoim programie, na naszej podstronie z bazami oraz w linku obok. Jedynie ograniczenie to czas, Wasze zaangażowanie i kreatywność. Organizator czeka na projekty do 31.10, a my mocno trzymamy kciuki za dużo projektów wykonanych w CAD Decor PRO i innych naszych programach.

Projekt konkursowy w kategorii Interior – Concept, powinien składać się z:

  • min. 1 rzutu pomieszczenia lub powiązanych ze sobą pomieszczeń stanowiących funkcjonalną całość, oświetlonych oprawami marki Flash&DQ; format: .dwg lub .pdf;
  • min. 3 wizualizacje przedstawionego rozwiązania.

Wszystkie szczegółu dotyczące konkursu oraz Regulamin znajdziecie na bardzo przejrzystej stronie konkursowej. Może skusicie się również na opcję konkursową realisation albo inną kategorię – architecture – pod patronatem BIM Object.

Baza LUG – FLASH&DQ, kompatybilna z programami CAD Decor PRO, CAD Decor i CAD Kuchnie. Baza była aktualizowana w listopadzie 2016 r.

Related Posts

X