ul. Rubież 46, 61-612 Poznań
+48 61 662 38 83
Serwis: +48 61 642 90 82

Tekstury Aquafront do pobrania!

Aquafornt, jako producent płyt i frontów akrylowych AQUAAKRYL posiada najszerszą na rynku gamę kolorystyczną materiałów akrylowych wysokopołyskowych oraz matowych. W najnowszej kolekcji 2017-2018 firma prezentuje:

→ 79 kolorów i dekorów AQUAAKRYL,

→ 8 kategorii produktowych AQUAAKRYL,

→ 3 stopnie utwardzenia akrylu (STANDARD, ULTRA i HARD)

Dlaczego AQUAAKRYL?
Obecnie fronty akrylowe są najtrwalszym materiałem, który występuje w połysku lub w macie i jednocześnie wygląda jak szkło. Daje fantastyczne możliwości kreowania wnętrz pełnych elegancji i luksusu. Jego wielką zaletą jest możliwość doświetlenia przestrzeni kuchennych czy łazienkowych, w których się znajduje. Ponadto jeżeli w naszych projektach połączymy połysk z matem lub połysk z surowością i prostotą drewna, uzyskamy niepowtarzalny efekt gry kolorów, światła i struktur. Więcej informacji o produktach znajduje się na stronie producenta.

Nowa baza produktowa Aquafront dystrybuowana jest razem z programami: CAD Decor PRO, CAD Decor oraz CAD Kuchnie. Bazę można pobierać na bieżąco korzystając z aktualizatora internetowego, naszej strony z bazami oraz stony internetowej producenta.

X