ul. Rubież 46, 61-612 Poznań
+48 61 662 38 83
Serwis: +48 61 642 90 82

Sigma Coatings – nowa marka w Module Farb

Zasada działania w Module Farb, dostępnym we wszystkich naszych programach, nie zmieniła się. Funkcjonalności i interfejs wygląda tak samo, zadbaliśmy jednak o swobodę w Waszym projektowaniu, dodając kolejną markę do wyboru. Nową bazę produktową Sigma udostępniamy wraz z aktualizacją naszego oprogramowania z 18 czerwca, którą otrzymasz w swoim aktualizatorze internetowym. Z uwagi na kompatybilność tylko z najnowszymi wersjami naszych programów CAD Decor PRO, CAD Decor czy CAD Kuchnie, farby Sigma będą dostępne tylko i wyłącznie dla klientów z aktywnym pakietem serwisowym.

Sigma Coatings od lat oferuje produkty klasy premium. W swoim asortymencie posiadają najwyższej jakości farby do użytku wewnętrznego i zewnętrznego, emalie, środki ochrony drewna, podkłady i grunty. W tym sezonie nowością jest zolsilikatowa farba mineralna, czyli zolowo – krzemiankowa Sigma Mineral Topcoat. Historia marki sięga roku 1722, kiedy to niedaleko Amsterdamu założono pierwszą na świecie firmę  pod nazwą Schoen&Son, która produkowała farby! Marka Sigma Coatings pojawiła się po raz pierwszy w roku 1972, po fuzji trzech największych producentów farb.

Wraz z marką Sigma przygotowaliśmy dla projektantów, korzystających z naszych programów do projektowania wnętrz,  bazę 1170 wyjątkowych kolorów w palecie CHROMATIC®. Sigma to marka, która dzięki połączeniu innowacyjnych technologii z bezkompromisową jakością produktów stała się jedną z najczęściej wybieranych marek w krajach Beneluksu oraz zajmuje znaczącą pozycję wśród profesjonalistów w Niemczech, Francji, Danii, we Włoszech oraz w Polsce. Szeroka oferta produktowa, wsparcie techniczne producenta na każdym etapie inwestycji pozwoliła zbudować wizerunek silnej marki cieszącej się dużym zaufaniem wśród architektów, projektantów, inwestorów i wykonawców.

Co wyróżnia markę Sigma na rynku?
Ponad 6000 kolorów farb w nowoczesnym systemie kolorowania Color Pro daje ogromne możliwości dopasowania barw do projektu oraz zestawiania ich ze sobą. Niezliczona liczba kombinacji pozwala realizować najśmielsze wizje architektów, projektantów, tworzyć wnętrza o niepowtarzalnym charakterze.

Do głównych produktów marki Sigma należą przede wszystkim specjalistyczne systemy farb wewnętrznych, fasadowych, dekoracyjnych oraz emalie do drewna i metalu. Farby wyróżniają się najwyższą jakością Superior/Premium, zapewniają trwałość fasad budowli i wnętrz oraz pomagają rozwiązać każdy problem techniczny związany z ich wykonaniem.

W ofercie marki Sigma można znaleźć m.in.:

  • Farby ceramiczne, które ze względu na zawartość komponentów ceramicznych oraz żywic, charakteryzują się doskonałą przyczepnością oraz elastycznością podczas aplikacji.
  • Farby przeznaczone do obiektów wymagających utrzymania optymalnych warunków higienicznych (szpitale, przychodnie, gabinety lekarskie). Zawierają innowacyjną formułę jonów srebra, pozwalającą zwalczać skutecznie szkodliwe dla zdrowia bakterie i grzyby.

Pełen zakres kolorów farb Sigma Coatings pozwala tworzyć rzeczy wyjątkowe: łączyć twórczą koncepcję architektów i projektantów, kunszt malarzy z harmonijną kompozycją budynku w jego naturalnym otoczeniu.

Baza farb Sigma dystrybuowana jest razem z aktualizacją programów CAD Decor PRO, CAD Decor i CAD Kuchnie, tylko i wyłącznie za pośrednictwem aktualizatora internetowego. Musisz mieć aktywny pakiet serwisowy, żeby skorzystać z nowych kolorów w Module Farb.

Chcesz zobaczyć jak pracować z farbami Sigma w Module Farb? Zobacz nasz niespełna 4 minutowy film instruktażowy, a wszystko będzie jasne :)

Przypomnij sobie jak pracować w Module Farb. Zaktualizowaliśmy naszą instrukcję obsługi o nową markę Sigma.

Related Posts

X