ul. Rubież 46, 61-612 Poznań
+48 61 662 38 83
Serwis: +48 61 642 90 82

Ceramika Paradyż – Rockstone – nowość inspirowana piaskowcem

Chcesz przenieść piękno i harmonię natury do wnętrz swoich Klientów? Ceramika Paradyż wprowadza na rynek kolekcję Rockstone, której główną inspiracją jest wielobarwny i zróżnicowany strukturalnie piaskowiec. To propozycja do wnętrz aranżowanych z wykorzystaniem naturalnych i stonowanych barw.

Oryginalne połączenie naturalnych barw z nowoczesną formą, uniwersalna i delikatna stylistyka i intrygujący układ heksagonalnej mozaiki płytek na ścianie to przepis na wyjątkowe wnętrze! Uniwersalna kolekcja Rockstone doskonale sprawdzi się także w aranżacji większych, inwestycyjnych powierzchni.

Kolekcja Rockstone to płytki ścienne i podłogowe, dostępne w wersji matowej, polerowanej lub o wyraźnie zaznaczonej strukturze. Dostępna jest w pięciu kolorach – Beige i Umbra inspirowanych naturalnym zabarwieniem piaskowca oraz dodatkowo Atracite, Grys i Grafit. Wszystkie kolory i rodzaje powierzchni dostępne są w dwóch formatach płytek podstawowych: 29,8 x 59,8 cm oraz 59,8 x 59,8 cm. Uzupełniające elementy dekoracyjne to mozaika w kształcie heksagonów, listwy oraz cokoły, które nadają serii nowoczesnego wyglądu.

Kolekcja została wyprodukowana w technologii wykorzystania systemu kolorowania na sucho Freestile w podwójnym zasypie, którą firma jako pierwsza w Europie wprowadziła do produkcji na skalę przemysłową.

Baza płytek Ceramika Paradyż dystrybuowana jest razem z programami CAD Decor PRO, CAD Decor i CAD Kuchnie z Modułem Płytek Ceramicznych. Można ją również pobierać na bieżąco korzystając z aktualizatora internetowego lub klikając w poniższy link.

Related Posts

X