ul. Rubież 46, 61-612 Poznań
+48 61 662 38 83
Serwis: +48 61 642 90 82

Projektuj z szerszą bazą produktów Tikkurila

Czołowy producent w branży farbiarskiej – Tikkurila Polska S.A. uaktualnił swoją bazę produktów, przeznaczoną dla projektantów i architektów wnętrz. Co zyskują użytkownicy? Bogatszą paletę możliwości aranżacyjnych i technicznych, pozwalającą puścić wodze fantazji zarówno przy zupełnie nowych, jak i remontowanych wnętrzach.

Aktualizacja dotyczy następujących, innowacyjnych produktów:

  • Linii wodorozcieńczalnych emalii Tikkurila Everal, przeznaczonych do malowania powierzchni z drewna i metalu.
  • Tikkurila Betolux Akva, farby dedykowanej do renowacji podłóg betonowych i drewnianych. Nie wymaga podkładu co znacznie skraca czas poświęcony na remont.
  • Farb białych: Tikkurila Anti-Reflex White 2 i Tikkurila Dream White przeznaczonych do malowania ścian i sufitów.
  • Tikkurila Argentum 20, farby zawierającej aktywne srebro i przeznaczonej do stosowania w obiektach o podwyższonych standardach higieny. Warto dodać, że ta seria posiada atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego.
  • Wodorozcieńczalnych farb i emalii w gotowych kolorach Beckers Designer Colour, Beckers Designer Kitchen & Bathroom oraz Beckers Designer Universal.

Nowością są także dodatkowe palety kolorów – do dyspozycji projektantów oddano kolekcje Tikkurila Deco Grey i Tikkurila Optiva White.

Produkty Tikkurila to światowa czołówka jakości. Dzięki zastosowaniu wyśrubowanych norm finalny produkt przez lata zachowa swoje właściwości. Warto również dodać, że producent ogromną wagę przykłada do kwestii ekologii. Farby są bezpieczne dla środowiska.

Nowa baza Tikkurila dystrybuowana jest razem z programami: CAD Decor PRO, CAD Decor oraz CAD Kuchnie.

Baza dostępna jest w Aktualizatorze Internetowym, który włącza się automatycznie po uruchomieniu programu.

Related Posts

X