ul. Rubież 46, 61-612 Poznań
+48 61 662 38 83
Serwis: +48 61 642 90 82

Płytki heksagonalne Paradyż w naszych programach

We współpracy z firmą Paradyż przygotowaliśmy kolejną aktualizację bazy płytek ceramicznych. Tym razem do programów trafiają płytki w formacie deski z kolekcji Aveiro, Roble, Tammi. Inspirowane pięknem drewna kolekcje łączą w sobie spokój naturalnego dekoru z trwałością właściwą dla marki Paradyż, co w efekcie daje produkt doskonale wpasowujący się we wnętrza projektowane dla klienta poszukującego skandynawskiego spokoju i ciepła domowego ogniska.

Kolejne nowości to płytki heksagonalne z kolekcji Esagon i Hexx, które po ostatniej aktualizacji, można układać przy pomocy narzędzia, dotychczas zarezerwowanego tylko dla płytek prostokątnych. Dzięki temu możliwe jest przygotowywanie układów płytek oraz ich zapisywanie, co daje nowe możliwości komfortowego projektowania.

W obrębie kolekcji Hexx znaleźć można 5 dekorów w rozmiarze 30×26 cm, które nadadzą wnętrzu nowoczesnego charakteru. Kolekcja Esagon to z kolei aż 20 dekorów w formatach 17,1×19,8 i 19,8×17,1 cm, kóre pozwolą zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.

Nowa baza płytek Paradyż dystrybuowana jest razem z programami: CAD Decor PRO, CAD Decor oraz CAD Kuchnie z Modułem Płytek Ceramicznych. Bazę można pobierać na bieżąco korzystając z aktualizatora internetowego oraz naszej strony z bazami.

Uwagi dotyczące płytek heksagonalnych:

  • Niemożliwe jest dodawanie własnych kolekcji płytek.
  • W Module Płytek Ceramicznych, będącym rozszerzeniem do programu CAD Kuchnie, nie ma możliwości tworzenia układów płytek.

Related Posts

X