ul. Rubież 46, 61-612 Poznań
+48 61 662 38 83
Serwis: +48 61 642 90 82

Ważne informacje dotyczące firmy Ceramika Paradyż

Marka Paradyż została poddana niewielkiemu rebrandingowi, stając się jednocześnie brandowym parasolem dla marek Paradyż Classica oraz Paradyż My Way, które zastąpiły funkcjonujące do tej pory marki Kwadro Ceramika i My Way by Paradyż. Plik z bazą Kwadro pozostanie w programie, ale nie będzie już aktualizowany – kolekcje płytek z bazy Kwadro zostały przeniesione do bazy Paradyż Classica i tam będą dostępne kolejne aktualizacje.

W zaktualizowanej bazie Paradyż pojawiło się 6 nowych kolekcji. Modern, łącząca klasyczną kolorystyką bieli i czerni stanowiąca idealny kolaż tradycji i nowoczesności. W takim wydaniu na pewno znajdą uznanie wśród wszystkich, śledzących najnowsze trendy wnętrzarskie, ale z sentymentem wspominających klasyczne wzory i formaty. Inspirowana blaskiem Księżyca na tle nieprzeniknionej czerni nieba kolekcja Moonlight rozjaśni każde pomieszczenie. Natomiast subtelna kolorystyka kolekcji Grace pozwoli stworzyć wnętrze z kobiecym charakterem. Do tego inspirowane przyrodą kolekcje Mistysand i Taiga, choć skrajne, to mają szansę wzajemnie się uzupełniać. Warto również zwrócić uwagę na kolekcję Motivo, której kolorystyka pozwala zaprojektować łazienkę marzeń każdej kobiety.

W bazie Paradyż Classica, poza kolekcjami przeniesionymi z marki Kwadro, znaleźć można 4 nowe propozycje: od klasycznego piękna Veo, przez stonowane kolory Nati, aż po inspirowane drewnem i spokojem kolekcje Loft i Martynika. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą producenta na stronie internetowej oraz do poznawania nowości dzięki zaktualizowanym bazom.

Baza Paradyż My Way będzie aktualizowana niebawem, obecnie, dla zapewnienia spójności wizerunkowej, zaktualizowane zostało logo. Dokładne informacje dotyczące rebrandingu znajdują się na stronie internetowej producenta.

Baza płytek PARADYŻ dystrybuowana jest razem z programami CAD Decor PRO, CAD Decor i CAD Kuchnie z Modułem Płytek Ceramicznych. Można ją również pobierać na bieżąco korzystając z aktualizatora internetowego lub klikając w poniższy link.

Baza płytek PARADYŻ Classica dystrybuowana jest razem z programami CAD Decor PRO, CAD Decor i CAD Kuchnie z Modułem Płytek Ceramicznych. Można ją również pobierać na bieżąco korzystając z aktualizatora internetowego lub klikając w poniższy link.

Related Posts

X