ul. Rubież 46, 61-612 Poznań
+48 61 662 38 83
Serwis: +48 61 642 90 82

Nowości w bazie DOMINO

Baza płytek ceramicznych została wzbogacona o najnowszą ofertę Ceramiki Domino. Za wysoką jakością produktów marki stoi Grupa Tubądzin.

Z nowości oferowanych przez Ceramikę Domino znajdziemy m.in. kolekcje: Tempre/Dover – utrzymaną w ciepłych, monochromatycznych barwach; Jant – nawiązującą do faktury kamienia; Burano – charakteryzującą się jasnymi barwami i geometrycznymi dekorami oraz Moringa – odwzorowującą strukturę drewna. Zróżnicowane formaty (w tym nowy w ofercie 608×308 mm) oraz bogaty wybór elementów dekoracyjnych pozwalają tworzyć zarówno klasyczne, jak i nowoczesne aranżacje.

W kolekcjach Ceramiki Domino znajdują się płytki łazienkowe, kuchenne i podłogowe, które łączą ciekawe wzornictwo i funkcjonalność. Oferują szereg uniwersalnych rozwiązań, które doskonale wpisują się we współczesne trendy aranżacyjne. Ceramika Domino to idealny wybór dla osób ceniących nietuzinkowe aranżacje wnętrz w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi kolekcjami Ceramiki Domino na stronie internetowej producenta.

Baza płytek DOMINO dystrybuowana jest razem z programami CAD Decor PRO, CAD Decor i CAD Kuchnie z Modułem Płytek Ceramicznych. Można ją również pobierać na bieżąco korzystając z aktualizatora internetowego lub klikając w poniższy link.

Related Posts

X