ul. Rubież 46, 61-612 Poznań
+48 61 662 38 83
Serwis: +48 61 642 90 82

Nowe kolekcje płytek ceramicznych w bazie EGEN

EGEN S.A. jest cenionym dystrybutorem wysokiej jakości płytek ceramicznych, który od blisko 20 lat dynamicznie rozwija sieć sprzedaży. Kompleksowość oraz różnorodność oferty to wynik współpracy z wiodącymi producentami płytek z całego świata, w tym z Hiszpanii, Włoch, Portugalii, Turcji, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Indii, Brazylii, Ukrainy, Rosji i Polski.

Tegoroczna aktualizacja bazy obejmuje m.in. niezwykle popularne płyty wielkoformatowe XXL, do których można zaliczyć imitujące marmur czy onyks kolekcje w formacie 120×240 cm: Bluetta, Albatros, Oniks i Opal. Odpowiadając na zapotrzebowanie rynku firma EGEN wzbogaciła także swoją ofertę płytek drewnopodobnych, uzupełniając ją deskami: Almont, Aspen i Sagano (produkt rektyfikowany w formacie 20×120 cm). Jednocześnie poszerzony został asortyment płytek 60×120 cm przez dodanie kolekcji: London, Atlantis, Opal, Metropoli i Social, nawiązujących teksturami do bardzo modnych w tym sezonie: kamienia naturalnego oraz betonu. Warto również podkreślić, że z uwagi na wzbogacenie naszych programów o nową funkcjonalność, wszystkie płytki heksagonalne dostępne w bazie EGEN można teraz układać w dużo prostszy i zarazem efektywniejszy sposób. W celu ułatwienia decyzji o zakupie płyt XXL firma EGEN świadczy usługę cięcia i wszechstronnej obróbki produktów w tym formacie (jak również pozostałego asortymentu płytek ceramicznych).

Baza płytek EGEN S.A. dystrybuowana jest razem z programami CAD Decor PRO, CAD Decor i CAD Kuchnie z Modułem Płytek Ceramicznych. Można ją również pobierać na bieżąco korzystając z aktualizatora internetowego lub klikając w poniższy link.

Related Posts

X