ul. Rubież 46, 61-612 Poznań
+48 61 662 38 83
Serwis: +48 61 642 90 82

Nowa baza uniwersalna – Wyposażenie Wnętrz tom 4!

wyposazeniewnetrz_tom4a

Kolejna baza uniwersalna jaką dla Was przygotowaliśmy – WYPOSAŻENIE WNĘTRZ TOM 4 – jest bardzo różnorodna. Przy tworzeniu baz uniwersalnych staramy się spełniać Wasze oczekiwania i nadążać za trendami. Dlatego w tej bazie oprócz mebli skrzyniowych (stoliki i szafki), armatury łazienkowej i oświetlenia, znajdziecie mnóstwo elementów dekoracyjnych oraz produktów tak chętnie ostatnio używanych w nowoczesnych wnętrzach, jak huśtawki, leżanki, poduszki, półki i półeczki czy lampy podłogowe. W tej bazie znajdziecie również dużo drobnych elementów wyposażenia wnętrz i akcesoriów, które z pewnością mocno usprawnią aranżacje we wszystkich naszych programach.

Łącznie mamy dla Was 27 kategorii oraz przeszło 660 modeli 3D, z którymi dokładnie możecie się zapoznać w naszej prezentacji. Baza WYPOSAŻENIE WNĘTRZ TOM 4 to również produkty zaprojektowane przez FRONT ARCHITECTS i MOGENS LASSEN oraz marki takie jak FOSCARINI, FLOS, BANG & OLUFSEN.

Bazę WYPOSAŻENIE WNĘTRZ TOM 4 udostępniamy BEZPŁATNIE wszystkim naszym klientom, którzy posiadają aktywny pakiet serwisowy (newsletter i aktualizator internetowy). Dołączamy ją również do nowo zakupionych programów: CAD Decor PRO, CAD Decor i CAD Kuchnie. Baza jest dystrybuowana w polskiej i angielskiej wersji językowej.

Skontaktuj się niezwłocznie ze swoim opiekunem z działu handlowego lub dealerem, jeżeli nie otrzymałeś jeszcze naszej bazy, a posiadasz aktywny pakiet serwisowy. Nasi pozostali klienci mogą nabyć bazę w bardzo korzystnej cenie – 460 zł. Sprawdź nasz cennik tutaj.

Related Posts

X