ul. Rubież 46, 61-612 Poznań
+48 61 662 38 83
Serwis: +48 61 642 90 82

Nowa baza modeli wyposażenia łazienkowego Besco

Firma Besco to polski producent z ponad 20 letnim doświadczeniem w branży, oferujący swoim klientom najwyższej jakości wanny, wanny wolnostojące, umywalki, kabiny prysznicowe, brodziki, drzwi prysznicowe, parawany nawannowe i starannie dobrane akcesoria.

Szeroka gama modeli Besco, zarówno w zakresie designu, od klasycznego po ultranowoczesny, dopracowanych w najmniejszych detalach parametrów użytkowych, jak i technologii produkcji (marka tworzy swoje produkty w oparciu o wszystkie stosowane na rynku sanitarnym technologie i materiały, jak m.in. akryl sanitarny, kompozyt sanitarny, odlewy mineralne, itd.), gwarantuje każdemu stworzenie nowoczesnej, efektownej, ale przede wszystkim bezpiecznej i wygodnej łazienki czy salonu kąpielowego.

Produkty Besco to odpowiedź na ciągle rosnące oczekiwania oraz potrzeby architektów i projektantów wnętrz, od których inwestorzy, w odniesieniu do produktów wykorzystywanych w projektach, wymagają nowoczesnego wzornictwa, najwyższej jakości wykonania, komfortu użytkowania i atrakcyjnych warunków cenowych. Więcej informacji na stronie internetowej producenta.

Baza produktowa Besco dystrybuowana jest razem z programami CAD Decor PRO, CAD Decor i CAD Kuchnie. Można ją również pobierać na bieżąco korzystając z aktualizatora internetowego lub klikając w poniższy link.

Related Posts

X