ul. Rubież 46, 61-612 Poznań
+48 61 662 38 83
Serwis: +48 61 642 90 82

Nowa baza modeli 3D – wyposażenie łazienek marki Polimat

Wraz z firmą POLIMAT przygotowaliśmy bazę modeli 3D elementów wyposażenia łazienkowego, przeznaczoną dla projektantów i architektów wnętrz. Znajdują się w niej produkty top producenta, najbardziej znane i doceniane przez projektantów, między innymi:

  • Wanna wolnostojąca ZOE w oryginalnym i luksusowym wzornictwie, która nie wymaga żadnych dodatkowych dekoracji. Jej doskonały wygląd idzie w parze z perfekcją wykonania w najdrobniejszym szczególe. Gładka i delikatna w dotyku powierzchnia zachęca do zanurzenia się w gorącej, relaksującej kąpieli.
  • Seria brodzików VEGAR to szereg nowatorskich produktów, które gwarantują pełen komfort i wygodę użytkowników. Ponadto dzięki zastosowaniu akrylu nabierają bardzo nowoczesnego charakteru.

Baza produktów marki POLIMAT ułatwi stworzenie funkcjonalnej aranżacji wszystkim, którzy cenią sobie dobrą jakość produktów oraz atrakcyjny wygląd swojej łazienki. Więcej produktów i kolekcji marki POLIMAT znaleźć można na stronie internetowej producenta.

Baza wyposażenia łazienkowego POLIMAT dystrybuowana jest razem z programami CAD Decor PRO, CAD Decor i CAD Kuchnie. Można ją również pobierać na bieżąco korzystając z aktualizatora internetowego lub klikając w poniższy link.

Related Posts

X