ul. Rubież 46, 61-612 Poznań
+48 61 662 38 83
Serwis: +48 61 642 90 82

Modele na każdą okazję – Walentynki

„Modele na każdą okazję” to zupełnie nowa baza uniwersalna, której kolejne odsłony prezentować będziemy regularnie przez cały 2018 rok, a tematy tych odsłon będą się bezpośrednio łączyć ze świętami oraz wydarzeniami w Polsce i na świecie. Na dobry początek walentynki, a wraz z nimi solidna porcja różowych dodatków, które sprawią, że każde wnętrze nabierze miłosnego klimatu.

W nowej bazie znaleźć można 36 modeli, a wśród nich subtelne dodatki, słodkie babeczki ale też stół z różowym obrusem. Pełna lista elementów znajduje się w prezentacji, którą znaleźć można w kolumnie po prawej.

Mamy również niespodziankę związaną z powstaniem kolejnej bazy. Na naszym fanpage znajdziecie konkurs na najlepszą wizualizację wnętrza, z wykorzystaniem nowych modeli. Zapraszamy do udziału w konkursie, zwłaszcza, że przygotowaliśmy dla zwycięzcy interesujące nagrody. Więcej szczegółów na firmowym fanpage.

Baza jest dostępna bezpłatnie dla klientów, którzy regularnie opłacają pakiet serwisowy. Można ją pobierać przez aktualizator internetowy.

Related Posts

X