Media

cad

„Firma CAD Projekt K&A poinformowała o wprowadzeniu na rynek kolejnej bazy modeli 3D. Tym razem jest to baza modeli schodów.(..)”

www.cad.pl
tuznajdziesz

„Nowa baza obiektów 3D – modele schodów, to ok. 100 elementów w neutralnej kolorystyce i standardowych rozmiarach. Pozwala ona na zaprojektowanie schodów do każdego wnętrza, w każdym stylu. Sprawdź, jak zdobyć dostęp do bazy obiektów 3D. (…)”

www.tuznajdziesz.pl
kuchnieportal

„Klient kupuje oczami. Często pokazuję potencjalnym klientom wizualizację wnętrza i jego zdjęcia już po realizacji. Widząc, jak wiernie wizualizacja oddaje wygląd przyszłego pomieszczenia, chętnie powierzają mi wykonanie projektu swojej kuchni, łazienki czy całego mieszkania. O tym, jakie korzyści daje profesjonalny program do projektowania, mówi Arkadiusz Słowakiewicz – projektant wnętrz, który w swojej pracy wykorzystuje oprogramowanie poznańskiej firmy CAD Projekt K&A.(…)”

www.kuchnieportal.pl
sztuka

„27 kwietnia 2017 roku w gościnnych progach poznańskiej School of Form odbył się finisaż wystawy Polska Architektura 2016. Licznie zgromadzeni architekci oraz studenci architektury wysłuchali prezentacji laureatów plebiscytu (…). Ponadto w programie imprezy znalazła się ciekawa prezentacja partnera, firmy CAD Projekt K&A, na temat nowych rozwiązań informatycznych wspomagających pracę architekta wnętrz połączona z prezentacją wykorzystania technologii VR w architekturze.(…)”

www.sztuka-architektury.pl
archimania

„(…) Piąta edycja „Konkursu dla architektów i projektantów wnętrz (…)” zakończyła się na początku lutego uroczystą Galą PEREŁ CERAMIKI UE 2016. Najwyższe miejsce w konkursie zdobył „Eco House” Izabeli Piotrowskiej bardzo przemyślany, innowacyjny i modułowy dom spełniający wszelkie wymogi ekologiczne!(…)”

www.archimania.pl
kuchnieportal

„W 2015 roku firma CAD Projekt K&A zainicjowała cykl konferencji Człowiek Architektura Design, który spotkał się z dużym zainteresowaniem projektantów i architektów wnętrz. Sukces pierwszej edycji skłonił poznańską firmę do kontynuowania przedsięwzięcia również w kolejnych latach.”

www.kuchnieportal.pl
opocznoinfo

„(…)Uroczysta Gala Laureatów konkursu Perły Ceramiki UE 2016 odbyła się 2 lutego w Warszawskim Domu Technika NOT. Konkurs jest jednym z najważniejszych wydarzeń branżowych, którego celem jest wyłonienie najpiękniejszych i wyróżniających się najwyższą jakością kolekcji płytek ceramicznych dostępnych na polskim rynku.(…).

www.opoczno.info
tuznajdziesz

„Jak wyobrażacie sobie zimowy, chłodny wieczór? Może w przytulnym salonie z kominkiem, po wcześniejszej pysznej kolacji… Firma CAD Projekt K&A stworzyła kolejną bazę uniwersalną, z którą aranżacja takiego „gniazdka” będzie jeszcze łatwiejsze. Nowa baza „Wyposażenie wnętrz tom 3” to ponad 750 modeli 3D (…)”

tuznajdziesz.pl
dekostacja

„(…) Póki co, od pewnego czasu pracujemy nad naszym pierwszym projektem! I dzięki CAD Projekt K&A mamy okazję spróbować swoich sił w profesjonalnym programie :)(…)”

www.facebook.com/Dekostacja
iarchitekta

„(…) Jedną z najbardziej widocznych zmian w CAD Decor PRO, CAD Decor 2.3, CAD Kuchnie 6.3 jest jeszcze lepszy CAD Share-it, z większymi limitami pobrań i przestrzenią dyskową oraz możliwością współpracy z goglami 3D!”

www.infoarchitekta.pl
sztuka

„Nowe wersje programów do projektowania, wizualizacji i wyceny wnętrz oferowane przez poznańską firmę CAD Projekt K&A to przede wszystkim nowe funkcjonalności 3D i bardziej efektowny system mobilny CAD Share-it.”

www.sztuka-architektury.pl
3dcad

„Poznańska firma CAD Projekt K&A przygotowała dla swoich klientów kolejną bazę uniwersalną. Tym razem jest to zestawienie starannie wyselekcjonowanych elementów kuchennych, przeszło 3000 modeli 3D, m.in.: szafki kuchenne do zabudowy AGD, fronty, uchwyty czy elementy maskujące. (…)”

www.3dcad.pl
kuchnieportal

„Podstawą pięknej kuchni jest dobry projekt. To dzięki niemu inwestor może zobaczyć wnętrze jeszcze przed jego realizacją, a projektant zachęcić do wyboru swojej koncepcji.(…)”

www.kuchnieportal.pl
interiordesign

„Zakończyło się jedno z ważniejszych wydarzeń w Europie dotyczące designu i aranżacji wnętrz, Łódź Design Festival 2016. Światła zgasły, odwiedzający i wystawcy porozjeżdżali się po kraju. Przyszedł czas podsumowań, wyciągania wniosków, planów na kolejny rok. To samo dotyczy Meetblogin2016, ogólnopolskiego zjazdu blogerów wnętrzarskich, które to wydarzenie wymyśliłam i zorganizowałam po raz pierwszy w 2013 roku.(…)”

www.interiorsdesignblog.com/meetblogin-2016
propertydesign

„Czy istnieje coś takiego, jak „śląski duch” w architekturze? Uczestnicy katowickiego Studia Dobrych Rozwiązań mogli przekonać się, że tak.(…)”

www.propertydesign.pl
pcworld

„Program do projektowania wnętrz to wygodne narzędzie zarówno dla nowych budynków i pomieszczeń, jak i w sytuacji generalnego remontu lub chęci zmiany wystroju.(…)”

www.pcworld.pl
ryneklazienek

„Już po raz 11. spotkaliśmy się w ramach Studia Dobrych Rozwiązań. Tym razem 7 czerwca, w sali wieżowca w Olivia Buissnes Centre w Gdańsku rozmawialiśmy o projektowaniu łazienek i kuchni. W naszych warsztatach wzięło udział ponad 130 gości!”

www.lazienka.pl
archimania

„W lutym br. zakończyła się już czwarta edycja „Konkursu dla architektów i projektantów wnętrz – użytkowników CAD Decor”. Konkurs organizowany przez CAD Projekt K&A i kwartalnik „Wokół Płytek Ceramicznych”, w ramach popularnego branżowego konkursu PERŁY CERAMIKI UE, cieszy się cały czas dużą popularnością i wysokim poziomem nadsyłanych prac konkursowych. (…)”

www.archimania.pl
4woodi

„Na początku grudnia wystartowała kolejna edycja „Konkursu dla architektów i projektantów wnętrz” organizowanego od czterech lat przez firmę CAD Projekt K&A i kwartalnik „Wokół Płytek Ceramicznych”. Projekt ten jest skierowany do użytkowników oprogramowania autorstwa CAD Projekt K&A dedykowanego projektantom i architektom wnętrz. (…)”

www.4woodi.pl
biznesmeble

„W ramach PEREŁ CERAMIKI UE wystartowała kolejna edycja „Konkursu dla architektów i projektantów wnętrz”. Projekty można zgłaszać do 18 stycznia, łączna pula nagród to 17 tysięcy złotych.(…)”

www.biznes.meble.pl
stronywnetrza

„Dobrze zaprojektowane wnętrze, czyli jakie? Każdy projektant i architekt wnętrz, a nawet amator, który próbuje samodzielnie zmienić aranżację będzie miał na to swoją unikalną receptę.(…)”

stronywnetrza.urzadzamy.pl
ab

„Wspominamy tegoroczną edycję Łódź Design Festiwal, odbywającą się pod hasłem KONSEKWENCJE. CAD Projekt K&A uczestniczy w imprezie od pięciu lat, od czterech lat jako współinicjator Strefy Projektanta i jej stały Partner.(…)”

www.architekturaibiznes.com.pl
f5

„(…) Nowe technologie zmieniają branżę wzorniczą na naszych oczach, także w Polsce. Poza cenionymi na świecie meblami, krajowi designerzy z powodzeniem projektują dziś także pionierskie rozwiązania z dziedziny internetu rzeczy czy intuicyjne aplikacje mobilne. To nie wszystko. Współczesne narzędzia cyfrowe, takie jak specjalistyczne oprogramowanie czy drukarki 3D, mogą też znacznie ułatwiać projektantom pracę oraz dotarcie do klienta.(…)”

www.fpiec.pl
designyourlife

„We wcześniejszym wpisie przedstawiłam Wam darmowe programy do projektowania wnętrz on-line, dzisiaj czas na bardziej zaawansowane rozwiązania. Mam na myśli programy, które w swojej pracy wykorzystuje większość znanych mi projektantów wnętrz (…)”

www.designyourlife.pl
kuchnieportal

„(…) Dzięki zastosowaniu nowoczesnych programów do projektowania, np. CAD Kuchnie firmy CAD Projekt K&A, klient może zobaczyć wizualizację kuchni przed jej wykonaniem. Pozwala to wprowadzić ewentualne poprawki już na etapie projektu. Dzięki temu ostateczny rezultat jest w pełni zgodny z oczekiwaniami.”

www.kuchnieportal.pl
foorni

„(…) Aktualizacja programów CAD Decor PRO, CAD Decor 2.2 i CAD Kuchnie 6.2 objęła wiele nowych funkcji i usprawnień, szczególnie w zakresie działania aktualizatora internetowego, obsługi baz elementów wyposażenia wnętrz, modułu Konwerter 3D czy renderingu.”

www.foorni.pl

Kontakt dla mediów: Marketing & PR Manager – Justyna Drogowska – justyna.drogowska@cadprojekt.com.pl