ul. Rubież 46, 61-612 Poznań
+48 61 662 38 83
Serwis: +48 61 642 90 82

Jakaś nowa kuchnia po wakacjach?

baner kuchnie 2017

Pierwszego czerwca rozpoczęła się już piąta edycja konkursu „Nasze Kuchnie”, trzecia edycja nad która objęliśmy Patronat. Jest to nietypowy w naszej branży konkurs fotograficzny, w którym chodzi już o realizacje i pomysłowo wykonane zdjęcia, a nie same projekty. Organizator konkursu – portal branżowy kuchenny.com.pl,  na fotografie zrealizowanych projektów kuchni czeka aż do końca października. Najlepsze realizacje otrzymają nagrody pieniężne, a ocenie podlegać będą jakość zdjęć oraz pomysłowość w jej urządzaniu. Pamiętajcie, że tutaj każdy ma szanse. Nie musisz być architektem lub projektantem wnętrz, aby nas zaskoczyć nietypową realizacją. Poprzednie edycje były pełne kreatywnych i przemyślanych aranżacji, na które wspólnie z Organizatorem konkursu liczymy i tym razem.

Co należy zrobić, aby wziąć udział w Konkursie?
Wystarczy samodzielnie wykonać zdjęcia i przesłać je wraz ze zgodą na ich dalsze wykorzystywanie do portalu kuchenny.com.pl na adres konkurs@kuchenny.com.pl. Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 5 zdjęć. Najciekawsze zgłoszenia zostaną wyróżnione publikacją na portalu kuchenny.com.pl, na naszej stronie internetowej oraz nagrodami pieniężnymi:
I miejsce – 800 zł
II miejsce – 600 zł
III miejsce – 400 zł

Zachęcamy do weryfikacji nie tylko swoich realizacji i pomysłów, ale także ich odbioru wśród potencjalnych klientów – setek tysięcy użytkowników portalu kuchenny.com.pl. Szczegóły dotyczące Konkursu oraz jego Regulamin znajdziecie na stronie Organizatora.

Related Posts

X