ul. Rubież 46, 61-612 Poznań
+48 61 662 38 83
Serwis: +48 61 642 90 82

Instal-Projekt – grzejniki dla ciebie

Instal-Projekt to polska marka z blisko 40 letnim doświadczeniem, która jest czołowym producentem grzejników centralnego ogrzewania, suszarek i grzałek elektrycznych. Celem firmy jest połączenie w oferowanych wyrobach atrakcyjnego wzornictwa i wysokiej funkcjonalności, przy zachowaniu korzystnej ceny. Produkty Instal-Projekt sprawdzają się w szerokich obszarach zastosowań. Obok budynków mieszkalnych są to obiekty hotelowe, placówki oświatowo-kulturalne, placówki opieki zdrowotnej, obiekty sportowe, hale produkcyjne oraz magazyny.

We współpracy z firmą Instal-Projekt przygotowaliśmy aktualizację bazy modeli 3D. Baza jest kompatybilna z naszymi programami CAD Decor PRO, CAD Decor oraz CAD Kuchnie i zawiera 43 modele grzejników c. o. w najpopularniejszych rozmiarach, 9 modeli suszarek elektrycznych, a także dodatkowe akcesoria i grzałki elektryczne HOT2.

Oferta firmy Instal-Projekt podzielona jest w przejrzysty sposób na kilka grup produktów: od grzejników o klasycznym i funkcjonalnym kształcie (grupy LIGHT, BASIC), przez nowoczesne, często innowacyjne formy (TRENDY, ELEGANTE DESIGN), po grzejniki modułowe (MODULUS), urządzenia elektryczne (ELECTRO), kończąc na akcesoriach podnoszących funkcjonalność produktów (HEAT UP!, BOUTIQUE). Szczegółowe informacje nt. asortymentu można znaleźć na stronie producenta.

Baza INSTAL-PROJEKT dystrybuowana jest razem z programami CAD Decor PRO, CAD Decor i CAD Kuchnie. Można ją również pobierać na bieżąco korzystając z aktualizatora internetowego lub klikając w poniższy link.

Related Posts

X