ul. Rubież 46, 61-612 Poznań
+48 61 662 38 83
Serwis: +48 61 642 90 82

Forum Dobrego Designu – Warszawa 2017

Przyszłość jest teraz.
Praca projektanta to ciągłe podejmowanie decyzji i nie byłoby w tym nic trudnego, gdyby nie fakt, że słuszność każdej z decyzji jest weryfikowana przez lata. Czasami decyzje są ponadczasowe i powstają projekty na miarę krzeseł Panton, które są „czasoodporne”. Niestety większość z nich dzieli los czarnych, polerowanych płytek łazienkowych z lat 90′. Jak zatem podejmować dobre decyzje? Czy samo obserwowanie rzeczywistości wystarczy, aby trafnie przewidywać przyszłość? Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź 6 grudnia na Forum Dobrego Designu. Parafrazując tytuł arii Verdiego – człowiek zmiennym jest. Kluczem do sukcesu może być właśnie zrozumienie zmian społecznych jakie nieustannie zachodzą, bo to przecież dla ludzi właśnie się projektuje. Zatem jaki będzie człowiek przyszłości? Wychowany z telefonem w ręku, nieprzywiązany do jednego miejsca, preferujący życie na wynajem, czy może domator, który próbuje nieco zwolnić, oderwać się od wszechobecnego pędu.

Tematem przewodnim tegorocznego forum jest „Przyszłość Designu”. W grudniowym spotkaniu weźmie udział ponad 900 gości – architektów, projektantów wnętrz, designerów, producentów i dystrybutorów z całego świata. Wśród prelegentów spotkać będzie można nie tylko projektantów, architektów ale również właścicieli kilku znanych marek.

My również zaprezentujemy rozwiązania związane z przyszłością. Na naszym stoisku będzie można zobaczyć jak działa prezentowanie projektów przy pomocy gogli VR 3D. Pokażemy mobilną aplikację CAD Share-it, która daje możliwość wysłania gotowego projektu, w formie panoramy 360, wprost na telefon klienta. Nasi handlowcy odpowiedzą również na wszystkie pytania dotyczące naszych programów – zapraszamy!

Forum Dobrego Designu 2017
6 grudnia 2017, od 9:00 do 17:30

Dom Towarowy Braci Jabłkowskich (2p.)
Bracka 25, Warszawa

Related Posts

X