ul. Rubież 46, 61-612 Poznań
+48 61 662 38 83
Serwis: +48 61 642 90 82

Ergonomia w kuchni – aktualizacja bazy Peka

Firma PEKA uaktualniła swoją bazę produktów przeznaczoną dla projektantów i architektów wnętrz. Tym razem aktualizacja bazy produktowej wzbogaciła się o 40 nowych modeli. W ostatnim czasie firma zaprezentowała akcesoria w kolorze antracytowym, które wkomponowują się w najnowsze trendy. Tym samym nie mogło ich zabraknąć w najnowszej bazie produktowej. Na szczególną uwagę zasługuje system Pleno. Cechą wyróżniającą tę kolekcję są półki, które automatyczne wysuwają się podczas otwierania, a za utrzymanie porządku na półkach odpowiada dopasowana mata antypoślizgowa pokrywająca ich dno. Natomiast winda iMove to system do szafki wiszącej. Zastosowanie systemu zmienia tradycyjną górną szafkę w nowoczesną i ergonomiczną przestrzeń do przechowywania suchych produktów lub drobnego sprzętu AGD. Warto również zwrócić uwagę na systemy podblatowe KitchenTower i Junior. Dzięki mocowaniu do frontu pozwalają one jednym ruchem wysunąć zawartość całej szafki na zewnątrz, co ułatwia dostęp do przechowywanych produktów i akcesoriów. Wyposażenie szuflad zostało wzbogacone o nowy rodzaj wkładów Sky i Separado. Wytłoczki pozwalają na perfekcyjną organizację i utrzymanie ładu w szufladach.

Firma PEKA zaspokaja potrzeby firm z branży meblarskiej dostarczając najwyższej jakości profesjonalne wyposażenie do szafek kuchennych, łazienkowych i garderobianych. Swoim klientom i partnerom zapewnia najlepsze rozwiązania i systemy, które ułatwiają pracę i funkcjonowanie w nowoczesnym mieszkaniu, a w szczególności przechowywanie żywności, naczyń kuchennych i drobnego sprzętu AGD. Dzięki temu wnętrza domów i mieszkań stają się bardziej przyjazne i wygodne dla domowników. Więcej informacji na stronie producenta.

Nowa baza produktowa PEKA dystrybuowana jest razem z programami: CAD Decor PRO oraz CAD Kuchnie. Bazę można pobierać na bieżąco korzystając z aktualizatora internetowego lub naszej strony z bazami.

Related Posts

X