ul. Rubież 46, 61-612 Poznań
+48 61 662 38 83
Serwis: +48 61 642 90 82

Dwanaście nowych kolekcji od Ceramiki Końskie

Dwanaście godzin, gwiazd we fladze UE czy dwunastu apostołów. Dwanaście nowych kolekcji prezentuje w tym sezonie Ceramika Końskie. Marka w udany sposób łączy dekory z drewnem, kamieniem oraz modne arabeski.

Ceramika Końskie prezentuje nowe kolekcje. Tym razem aktualizacja bazy produktowej obejmuje 12 nowych kolekcji. San Marino, inspirowana kolorami włoskich miasteczek. Chłodna ale jednocześnie uzupełniona kolorowymi dodatkami kolekcja Milano. Kamienna i surowa kolekcja Tina oraz kolorystyczna mieszanka drewna i kamienia czyli Parma. Kremowa kolekcja Tango, która z pewnością przypadnie do gustu wymagającym klientom. Podobnie jak kolekcja Vermon, gdzie motywy roślinne przeplatają się z drewnianymi słojami. Drewno ewidentnie rządzi w tym sezonie, ponieważ Adriano, jest kolejną kolekcją, która pozwoli zaprojektować łazienkę przy pomocy drewna i kamienia. Dla klientów którzy preferują surowsze wnętrza idealna jest kolekcja Soul Tex oraz White/Black. Ostatnią z kolekcji objętych aktualizacją jest pełna szarości i zaskakujących dodatków Nina.

Baza Ceramiki Końskie dystrybuowana jest razem z programami: CAD Decor PRO, CAD Decor oraz CAD Kuchnie z Modułem Projektowania Płytek Ceramicznych. Bazę można pobierać na bieżąco korzystając z aktualizatora internetowego lub naszej strony z bazami.

Ceramika Końskie obecna jest na polskim rynku od 1996 roku i od tego czasu utrzymuje się w czołówce producentów płytek ceramicznych. Firma posiada włosko-polskie korzenie, co ma odzwierciedlenie w jej rozwoju oraz w portfolio produktowym. Międzynarodowa kooperacja to przede wszystkim włoska technologia i urządzenia połączone z polskimi surowcami i doświadczoną, wysoce wykwalifikowaną kadrą. Produkty Ceramiki Końskie charakteryzują się wysoką jakością wykonania, spełniając wszystkie normy polskie i europejskie. Firma stale poszukuje innowacyjnych rozwiązań, które pozwalają na zaspokojenie gustów nawet najbardziej wymagających klientów. Cecha charakterystyczna portfolio firmy to nie tylko wzornictwo klasyczne, ale także najnowsze trendy europejskiej mody ceramiki budowlanej. Firmę niejednokrotnie doceniano za wzornictwo oraz angażowanie się w akcje charytatywne . Jakość i design produktów Ceramiki Końskie doceniany jest nie tylko w Polsce – wyroby ceramiczne firmy znajdują swoich nabywców w całej Europie. Płytki Ceramiki Końskie to gwarancja najwyższej jakości wykonania, oryginalnego wzornictwa i bezpieczeństwa użytkowania. Sprawdź ofertę i przekonaj się sam. Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej producenta.

Related Posts

X