ul. Rubież 46, 61-612 Poznań
+48 61 662 38 83
Serwis: +48 61 642 90 82

Firma Deftrans uaktualnia bazę produktów marki Defra

Firma Deftrans uaktualniła bazę produktów marki DEFRA przeznaczoną dla projektantów i architektów wnętrz. W uaktualnionej bazie znajduje się ponad 500 modeli szafek łazienkowych, luster i umywalek, dzięki którym zaprojektowanie pięknej, funkcjonalnej łazienki będzie proste i przyjemne.

W bazie znajduje się między innymi:

  • elegancka kolekcja ALTA w błyszczącej bieli lakieru oraz ciepłym dekorze złotego dębu,
  • wyjątkowa kolekcja AMURA o białych, lakierowanych na wysoki połysk korpusach i frontach w jednym z pięknych dekorów – złoty dąb, orzech saleve i teak marine,
  • nagrodzona tytułem MUST HAVE kolekcja OP-ARTY, inspirowana designem lat 60-tych,
  • nowe szafki z popularnych kolekcji GRANADA, COMOTRENTO.

Całość uzupełniają nowe umywalki ceramiczne z kolekcji CITY i ROMA z systemem poziomującym i łagodnych liniach misy, konglomeratowa FLEX o nowoczesnym wyglądzie i piękna, szklana umywalka PURO. W szerokiej ofercie luster znajdą Państwo lustro EMU ze zintegrowanym oświetleniem, jak również TES, które można powiesić poziomo i pionowo, tworząc ciekawe aranżacje oraz praktyczne szafki lustrzane NEPO z dwustronnym lustrem.
Zaktualizowana baza produktów marki DEFRA pozwoli na stworzenie pięknej, funkcjonalnej aranżacji, która doskonale wykorzysta przestrzeń, a dzięki projektowi pozwoli klientowi na dokonanie najlepszego wyboru.

Więcej inspiracji, kolekcji i produktów marki Defra znajdą Państwo na stronie www.defra.pl i portalach społecznościowych: Facebook, Pinterest i Instagram.

Baza dystrybuowana jest razem z programami CAD Decor, CAD Kuchnie  i CAD Decor PRO. Można ją również pobierać ze strony internetowej marki DEFRA, na bieżąco korzystając z aktualizatora internetowego oraz klikając w poniższy link.

Related Posts

X