ul. Rubież 46, 61-612 Poznań
+48 61 662 38 83
Serwis: +48 61 642 90 82

Baza płyt wielkoformatowych MONOLITH Tubądzin

W ofercie Grupy Tubądzin pojawiły się pierwsze produkowane w Polsce płyty wielkoformatowe MONOLITH. Ich wyróżnikiem jest rozmiar – sięgający nawet 120 x 240 cm oraz szerokie możliwości zastosowania. Płyty MONOLITH to materiał do aranżacji nie tylko wnętrz, ale również elewacji. Można je również stosować jako okładzinę mebli czy blatów. Sprawdzą się zarówno w prywatnych realizacjach, jak i w dużych inwestycjach. Źródło inspiracji płyt MONOLITH bije z potęgi kamienia i surowości betonu. W ramach marki funkcjonują obecnie trzy kolekcje: Epoxy, Onis i Fair.

W kolekcji Epoxy wyraźnie widać odwołanie do faktury i struktury betonu. Jest ona dostępna w różnych wariantach kolorystycznych: Graphite oraz Grey – inspirowanych polerowanym betonem, a także Beige, która została utrzymana w cieplejszej tonacji. Onis i Fair to odwołanie do naturalnego kamienia. Obie kolekcje są w tonacji beżu, w wykończeniu matowym lub polerowanym.

Zachęcamy do zapoznania się z kolekcjami marki MONOLITH na stronie internetowej producenta oraz do polubienia fanpage’a firmy na Facebook.

Nowa baza produktowa Tubądzin Monolith dystrybuowana jest razem z programami: CAD Decor PRO, CAD Decor oraz CAD Kuchnie z Modułem Płytek Ceramicznych. Bazę można pobierać na bieżąco korzystając z aktualizatora internetowego oraz naszej strony z bazami.

Related Posts

X