ul. Rubież 46, 61-612 Poznań
+48 61 662 38 83
Serwis: +48 61 642 90 82

Baza modeli 3D „Wybór projektantów – tom 4”

Wyposażenie wnętrz to niekończąca się podróż przez wyobraźnię. Każdego dnia rynek zasypuje nas nowościami. Część z nich znika tak szybko jak się pojawia, inne przechodzą do historii. Szeroki wybór z jednej strony jest bardzo korzystny, gdyż znacznie ułatwia pracę z klientami, zwłaszcza tymi, których wymagania spędzają sen z powiek. Jest jednak druga strona medalu. Często wyłowienie z oceanu obfitości czegoś co jest jednocześnie dobrze wykonane, estetyczne i użyteczne graniczy z cudem. Dlatego powołaliśmy do życia Bank modeli 3D, do którego każdy może dodać element wyposażenia, który po głosowaniu, jest rysowany przez naszych specjalistów. Dzięki temu wykonywane są tylko te modele, na których naprawdę Wam zależy.

Wybór projektantów – tom 4 to ponad 530 modeli, które powstały w 2017 roku. Narysowaliśmy wiele nowych komód, kanap, krzeseł oraz akcesoriów. Nie zabrakło również mebli łazienkowych oraz biurowych. Na szczególną uwagę zasługuje bogaty wybór spośród takich marek jak Hamptons, Primavera, Home, IKEA czy Umbra, tworzących wnętrza w stylu skandynawskim. Do tego obszerny wybór lamp – między innymi Nowodvorski czy Shilo oraz bogaty wybór krzeseł tapicerowanych.  Baza jest dostępna w języku polskim oraz angielskim.

Baza jest dostępna bezpłatnie dla klientów, którzy regularnie opłacają pakiet serwisowy. Mogą ją pobierać przez aktualizator internetowy.

Bazę można również zakupić, w promocyjnej cenie 199 zł do 14 lutego 2018 r. Po tym czasie standardowa cena to 350 zł.

Related Posts

X