Bank modeli 3D

P

rześlij zdjęcie interesującego Cię obiektu i zagłosuj! Najpopularniejsze obiekty zostaną narysowane i udostępnione do pobrania, a w przyszłości mogą się znaleźć w jednej z naszych baz uniwersalnych, takiej jak „Baza modeli 3D – wybór projektantów tom 1”„Baza modeli 3D – wybór projektantów tom 2”„Baza modeli 3D – wybór projektantów tom 3”„Baza modeli 3D – wybór projektantów tom 4”.

Zapoznaj się z naszymi zakładkami:

  • proponowane – zdjęcia modeli 3D dodane przez użytkowników i zaakceptowane przez administratora – możliwość głosowania,
  • wykonywane – zdjęcia modeli 3D, które są w trakcie realizacji – możliwość głosowania,
  • do pobrania – darmowe modele 3D w formacie *dwg lub *dwx gotowe do pobrania.

Głosowanie i pobieranie modeli nie wymaga rejestracji w naszej witrynie, krótki formularz rejestracyjny dodaj swoją propozycję musi być jednak wypełniony przy każdorazowym dodaniu zdjęcia modelu 3D, w celu jego weryfikacji. Zapoznaj się z naszym Regulaminem – pobierz plik PDF.

Jeżeli model 3D, który wybrałeś, nie konwertuje się, a posiadasz starszą wersję naszego oprogramowania, skorzystaj z naszego narzędzia stworzonego specjalnie dla posiadaczy starszych wersji programów. Po przekonwertowaniu pliku dwx  do starszej wersji w aplikacji DWX Downgrander, ponów próbę konwersji w konwerterze. Pobierz plik DWX Downgrader setup i postępuj zgodnie z instrukcjami podczas instalacji.

Uwaga! W dniach 12-15.11. 2018 r.  mieliśmy nietypowe problemy z panelem administracyjnym banku modeli 3d. Dotarło do nas kilkanaście wartościowych zgłoszeń, niestety bez pełnych danych, a my nie możemy wrzucić na naszą stronę niepełnych zgłoszeń. Jeżeli dodawałeś/dodawałaś jakieś produkty w tych dniach do banku modeli 3d, a nie widzisz ich w zakładce PROPONOWANE, prosimy Ciebie o dodanie swoich propozycji jeszcze raz, do końca tygodnia. Przepraszamy za utrudnienia!

Oglądaj, dodawaj i zagłosuj na modele do przyszłych baz w naszych programach!