ul. Rubież 46, 61-612 Poznań
+48 61 662 38 83
Serwis: +48 61 642 90 82

Aktualizacja Modułu Szaf Wnękowych

modul szaf wnękowych

Zakończyliśmy prace serwisowo – konserwacyjne; tym samym uruchomiliśmy Aktualizator Internetowy. Usprawniliśmy kwestie dotyczące szybkości i stabilności działania. Wraz z uruchomieniem poprawionego aktualizatora, znaleźć można na nim plik instalacyjny z najnowszym Modułem Szaf Wnękowych.

Już od pierwszego kontaktu z nowym Modułem zauważalne są zmiany – uprościliśmy Kreator opcji podstawowych. Dodanie wyjściowej szafy jest teraz szybsze, a opcje takie jak dane klienta, czy dane studia, uzupełnić można już po wykonaniu projektu. Warto też zwrócić uwagę na łatwiejszy sposób edycji podziału pawlacza. Dzięki temu, konfiguracja nowej szafy to zaledwie kilka kliknięć.

Poprawiliśmy automatyczne generowanie głębokości szuflad. Obecnie głębokość szuflady jest zgodna z głębokością szafy. Dotychczas szuflady generowały się bezwzględnie na gł. 40 cm.

Rozwiązany również został problem z uwzględnianiem grubości płyt. Obecnie ustalanie grubości płyt odbywa się w zakładce z wyborem materiałów. Dodano tam możliwość ustalania materiałów dla wszystkich rodzajów drzwi w szafach.

Mając na względzie uwagi naszych klientów dodaliśmy drzwi składane, które można dzielić na dowolną ilość części, tworząc harmonijkę. Nowy rodzaj drzwi to również nowe okucia i uchwyty z możliwością ustawienia pod dowolnym kątem. Przygotowując wizualizację, drzwi można zamknąć lub jednym ruchem otworzyć. Ponadto aby wizualizacja wyglądała jeszcze lepiej, szafę można wypełnić garderobą z poziomu modułu szaf, a w celu ułatwienia i przyśpieszenia tego procesu, stworzyliśmy opcję „wstaw losowy obiekt”, dzięki czemu szafa zostanie jednym ruchem wypełniona garderobą.

Kolejnym ważnym elementem aktualizacji modułu jest nowa edycja górnej części szafy. Dotychczas można było wieniec górny zlicować z konstrukcją całości lub wysunąć do przodu. Obecnie, po naszych zmianach możliwe jest również wsunięcie wieńca do wnętrza szafy. Dzięki temu można uzyskać miejsce dla lamp doświetlających wnętrze szafy, montowanych bezpośrednio w suficie podwieszanym. Zwiększono również możliwość wysunięcia wieńca z 10 cm do 30 cm.

Poprawiona została konfiguracja drzwi pawlaczowych, które obecnie są funkcjonalnym powieleniem drzwi głównych. Dzięki temu wyeliminowaliśmy wszystkie zgłaszane do nas błędy związane z drzwiami pawlaczowymi.

W Module dodaliśmy możliwość wstawienia samych drzwi przesuwnych, pełniących funkcję składanej ściany. Wywołuję się ją przez zaznaczenie opcji „bez korpusu”.

Ostatnią nowością jest możliwość ustawienia boków szafy na cokole, a nie jak do tej pory na jego bokach.

Dystrybucję Modułu Szaf Wnękowych rozpoczęliśmy w październiku 2013 roku. W procesie tworzenia modułu współpracowaliśmy z naszymi klientami. Przeznaczony do projektowania, wyceny i wizualizacji różnego rodzaju szaf, regałów i garderób. Kompatybilny jest z CAD Decor PRO, CAD Kuchnie i CAD Decor. Jesienią 2014 roku program został zaktualizowany zgodnie z kolejnymi sugestiami klientów, dodane zostały liczne usprawnienia. Obecnie program przeszedł kolejną metamorfozę, której szczegóły znajdują się w historii aktualizacji.

Related Posts

X