ul. Rubież 46, 61-612 Poznań
+48 61 662 38 83
Serwis: +48 61 642 90 82

Sześć nowych kolekcji w bazie MONOLITH

W bazie Grupy Tubądzin pojawiły się nowe wielkoformatowe kolekcje marki MONOLITH: Aulla, Massa, Mulina, Pietrasanta i Torano. Ich design nawiązuje do europejskiej tradycji kamieniarskiej. Wyróżnikiem są heksagonalne mozaiki z kolekcji Torano, z których dzięki funkcjonalności naszych programów można tworzyć układy, a także otrzymać dokładne wyliczenie ilości niezbędnego materiału.
Nowością w bazie MONOLITH są także gresy barwione w masie z kolekcji INDUSTRIO. Dostępne w 10 kolorach i 4 formatach (do 120 x120 cm) w wersji matowej lub lappato stanowią idealny produkt do przestrzeni publicznych o wysokim natężeniu ruchu.
Zachęcamy do zapoznania się z kolekcjami marki MONOLITH na stronie internetowej Producenta  oraz do polubienia fanpage’a firmy na Facebooku.

Baza produktowa MONOLITH dystrybuowana jest razem z programami CAD Decor PRO, CAD Decor i CAD Kuchnie z Modułem Płytek Ceramicznych. Można ją również pobierać na bieżąco korzystając z aktualizatora internetowego lub klikając w poniższy link.

Related Posts

X