ul. Rubież 46, 61-612 Poznań
+48 61 662 38 83
Serwis: +48 61 642 90 82

Aktualizacja bazy mebli Forte

Różnorodność, wszechstronność, unikatowy design i doskonała jakość to cechy kolekcji mebli FORTE. Począwszy od klasycznych po nowoczesne, odważnych po subtelne, wyrafinowanych po minimalistyczne – projekty FORTE odpowiadają na potrzeby i zaspokajają gusta klientów z całej Europy. FABRYKI MEBLI „FORTE” S.A. to czołowy polski producent i eksporter mebli do samodzielnego montażu, firma z 25-letnią meblarską tradycją. W ofercie firmy znajduje się szeroki asortyment mebli do każdego wnętrza: pokoi dziennych, młodzieżowych, sypialni, gabinetu, kuchni, przedpokoju i jadalni, a także duży wybór szaf, regałów i komód.
Więcej informacji można uzyskać na stronie producenta. Zachęcamy do pobrania modeli 3D. Baza obejmuje ponad 40 topowych kolekcji FORTE czyli Avivion, Bianko, Canne, Colors, Corsica, Dreamer, Garland, Havana, Hey, Lennox, Lombard, Malvin, Nove, Recent, Sirsey, Starlet White, Tras oraz nowe krzesła.

Baza produktowa FORTE dystrybuowana jest razem z programami CAD Decor PRO, CAD Decor i CAD Kuchnie. Można ją również pobierać na bieżąco korzystając z aktualizatora internetowego lub klikając w poniższy link.

Related Posts

X