2017 Wrzesień

szczesliwa-edycja-lodz-design-festival-2017-1-7
Szczęśliwa edycja Łódź Design Festival 2017!

Numerologia chyba sprzyja nam w tym roku 😉 W Łodzi będziemy się już po raz siódmy, jako jedyny producent kompleksowego oprogramowania do projektowania wnętrz. W tym roku znajdziecie nas w Centrum Festiwalowym na Tymienieckiego od 3 do 8 października, gdzie zaprezentujemy m.in. nasz VR w przedpremierowej odsłonie.

aquaakryl_1 OKŁADKA
Tekstury Aquafront do pobrania!

Aquafornt, jako producent płyt i frontów akrylowych AQUAAKRYL posiada najszerszą na rynku gamę kolorystyczną materiałów akrylowych wysokopołyskowych oraz matowych. Dlatego tym bardziej cieszymy się, że nasza baza jest od dziś bogatsza o produkty tego producenta…

wyposazeniewnetrz_tom4a
Nowa baza uniwersalna – Wyposażenie Wnętrz tom 4!

Kojarzycie nasze bazy uniwersalne z serii wyposażenie wnętrz? Na początku tego roku informowaliśmy Was o tomie 3, a teraz z przyjemnością prezentujemy tom 4. WYPOSAŻENIE WNĘTRZ TOM 4 to oprócz mebli, armatury i oświetlenia każdego rodzaju, bardzo bogata baza elementów dekoracyjnych i tekstyliów. Tradycyjnie, naszym klientom z aktywnym pakietem serwisowym jest udostępniana całkiem bezpłatnie.

baner kuchnie 2017
Jakaś nowa kuchnia po wakacjach?

Wakacje to czas, w którym często decydujemy się na realizację projektów oraz większe i mniejsze remonty. Lato już się skończyło, ale może został po nim ślad z fajną realizacją kuchenną :)… Jeżeli stworzyliście ostatnio projekt kuchni, który został zrealizowany i którym chcecie się pochwalić, konkurs „Nasze Kuchnie 2017” trwa do końca października.