cadprojekt.com.pl
Telefon:

Najnowsze informacje

Wiosenne nowości marki Gorgiel

Dodano: 19 Kwiecień 2017

Wiosenne nowości marki Gorgiel

 

Firma Gorgiel konsekwentnie, od ponad 40 lat, łączy doświadczenie i jakość z aktualnymi trendami. Dzięki temu produkty odpowiadają na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Nowe grzejniki, które właśnie pojawiły się w naszej bazie modeli 3D to AALIUM, RECTA, FLGIL V, IBERIS H oraz IBERIS V. Uniwersalne wykończenie pozwala na wykorzystanie w przeróżnych wnętrzach. Warto dodać, że w ofercie procucenta znajdują się również kompletne rozwiązania montażowe nie tylko do grzejników. 

 

 

 

 

 

 

Baza Gorgiel jest dystrybuowana razem z programami CAD Decor PRO, CAD Decor oraz CAD Kuchnie. Jest również dostępna do pobrania na naszej stronie internetowej oraz przez aktualizator internetowy.

 

 


 

Firma Gorgiel została założona w 1976 roku przez Jana Gorgiela. Od tej pory skutecznie buduje pozycję markowego dostawcy wysokiej jakości produktów na rynku europejskim. Firma doprowadziła produkcję do najwyższej jakości, a wzornictwo i funkcjonalność produktów wsparła najnowocześniejszą technologią. W jej ofercie znajduje się rozbudowana gama grzejników łazienkowych i pokojowych, pozwalająca na wyposażenie różnych wnętrz - zarówno prywatnych, jak i publicznych. Dodatkowo GORGIEL oferuje szeroki wybór systemów ogrzewania podłogowego, systemów montażu rur i grzejników, oraz stelaży do białego montażu w łazienkach. Wśród produktów tej firmy znajdą Państwo także wiele drobnych akcesoriów, niezbędnych przy wykonaniu instalacji wodnokanalizacyjnych, C.O., elektrycznych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.

 


Powrót