cadprojekt.com.pl
Telefon:

Najnowsze informacje

Sprzęt AGD w nowej bazie Eloctrolux!

Dodano: 05 Styczeń 2017

Sprzęt AGD w nowej bazie Eloctrolux!

 

Electrolux jest wiodącym na świecie producentem urządzeń gospodarstwa domowego, które powstają w oparciu o wnikliwą analizę potrzeb konsumentów i są udoskonalane dzięki ścisłej współpracy z profesjonalistami. Nasz nowy partner biznesowy oferuje starannie zaprojektowane i innowacyjne rozwiązania dla szerokiej gamy sprzętów dużego i małego AGD. Dbałość o detale i funkcjonalność produktów powoduje, że odpowiadają one rzeczywistym potrzebom zarówno konsumentów, jak i profesjonalistów.

 


 

Baza Electrolux zawiera prawie 70 nowych modeli piekarników, płyt, okapów, lodówek i zmywarek.  Serie Electrolux Eclipse i AEG H-design to produkty, które przeznaczone są dla najbardziej wymagających klientów i to właśnie je znajdziecie w nowej bazie. Z satysfakcją więc oddajemy w ręce projektantów i architektów wnętrz profesjonalnie przygotowany katalog 3D rozpoznawalnego sprzętu AGD najwyższej jakości.


Nowa baza Electrolux jest dystrybuowana razem z programami CAD Decor PRO i CAD Kuchnie. Jest również dostępna do pobrania na naszej stronie internetowej oraz przez aktualizator internetowy.

 


Powrót