cadprojekt.com.pl
Telefon:

Najnowsze informacje

Tymczasowe odłączenie aktualizatora internetowego
W związku z pracami serwisowo - konserwacyjnymi, musieliśmy tymczasowo wyłączyć działanie naszego aktualizatora internetowego. Dołożymy wszelkich starań, aby zaistniała sytuacja trwała najkrócej jak to możliwe. Przepraszamy za utrudnienia.
rozwiń

SWISS KRONO prezentuje nową kolekcjęrozwiń

SWISS KRONO prezentuje nową kolekcję

SWISS KRONO prezentuje nową kolekcję

Marka Swiss Krono to uosobienie wieloletniego doświadczenia i ciągłego, odważnego spojrzenia w przyszłość. Ciągłe inwestowanie oraz poszukiwanie najlepszych rozwiązań, owocuje wyznaczaniem nowych trendów oraz standardów jakościowych. Panele podłogowe, płyty meblowe oraz płyty budowlane to produkty, które dostępne są w 75 krajach na całym świecie. Baza tekstur SWISS KRONO jest kompatybilna z programami CAD Decor RPO, CAD...

powiazane

SWISS KRONO

powiazane

SWISS KRONO

zobacz więcej
 

Ergonomia w kuchni - aktualizacja bazy Pekarozwiń

Ergonomia w kuchni - aktualizacja bazy Peka

Ergonomia w kuchni - aktualizacja bazy Peka

Ergonomia sprawia, że czujemy się dobrze wśród przedmiotów, które nas otaczają. Uchwyty są poręczne, wszystko jest na odpowiedniej, zgodnej z przeznaczeniem wysokości oraz mamy pełen dostęp do rzeczy, po które chcemy sięgnąć. Dla wszystkich ceniących sobie porządek i ergonomię prezentujemy najnowszą bazę produktów PEKA.

powiazane

PEKA - wszystko na swoim miejscu

powiazane

PEKA - zawsze pod ręką

zobacz więcej
 

Nowy Regulamin Galerii Projektantów dla nowej www!rozwiń

Nowy Regulamin Galerii Projektantów dla nowej...

Mamy dla Was nowinę :) Aktualnie jesteśmy już na ostatniej prostej z wprowadzeniem nowej strony internetowej i nowej galerii projektantów. Mamy jeszcze do zrealizowania kilka kosmetycznych zmian oraz optymalizację działania nowej strony. Tymczasem zachęcamy Was do zapoznania się z nowym Regulaminem Galerii Projektantów.

zobacz więcej
 

Kolekcja FRENCH BRAID marki Opoczno nagrodzona drugą perłą!rozwiń

Kolekcja FRENCH BRAID marki Opoczno nagrodzona...

W połowie września zakończyliśmy głosowanie na drugą „Perłę Ceramiki Projektantów – użytkowników CAD Decor 2017”. Tym razem większość projektantów i naszych klientów oddała głos na wyrazistą FRENCH BRAID marki Opoczno, inspirowaną stylem skandynawskim i francuskim.

powiazane

zobacz więcej
 

Szósty wymiar projektowania - płytki heksagonalne już dostępne!rozwiń

Szósty wymiar projektowania - płytki...

Ostania aktualizacja przyniosła kilka ciekawych nowości, jak na przykład wyszukiwanie modeli po słowach kluczowych. Jednak bez wątpienia najciekawszą jest możliwość układania płytek heksagonalnych.

powiazane

zobacz więcej
 

Płytki heksagonalne Paradyż w naszych programachrozwiń

Płytki heksagonalne Paradyż w naszych programach

Płytki heksagonalne Paradyż w naszych programach

Najnowsza aktualizacja płytek marki Paradyż to 3 kolekcje w formacie deski oraz 2 kolekcje płytek heksagonalnych, dostępne w zaktualizowanym module płytek.

powiazane

kolekcja ESAGON

powiazane

kolekcja HEXX

zobacz więcej
 

Szczęśliwa edycja Łódź Design Festival 2017!rozwiń

Szczęśliwa edycja Łódź Design Festival 2017!

Numerologia chyba sprzyja nam w tym roku ;) W Łodzi będziemy się już po raz siódmy, jako jedyny producent kompleksowego oprogramowania do projektowania wnętrz. W tym roku znajdziecie nas w Centrum Festiwalowym na Tymienieckiego od 3 do 8 października, gdzie zaprezentujemy m.in. nasz VR w przedpremierowej odsłonie.

powiazane

zobacz więcej
 

Ponad 500 modeli 3d marki Laufen w naszych programachrozwiń

Ponad 500 modeli 3d marki Laufen w naszych programach

Ponad 500 modeli 3d marki Laufen w naszych...

Odnowiliśmy współpracę z marką Laufen i przekazujemy Wam nową bazę produktową tej popularnej marki. W nowej bazie Laufen znajdziecie kilkaset modeli 3D, w tym produkty z serii Ino, Val. Baza Laufen jest kompatybilna z programami CAD Decor RPO, CAD Decor i CAD Kuchnie.

powiazane

powiazane

zobacz więcej
 

Nowości w bazie płytek Cersanitrozwiń

Nowości w bazie płytek Cersanit

Nowości w bazie płytek Cersanit

Kolejna aktualizacja obejmuje 6 nowych kolekcji płytek ścienno-podłogowych. Stonowana kolorystyka i subtelne dekory wprowadzą do projektowanego wnętrza spokój i harmonię.

powiazane

powiazane

zobacz więcej
 
Poprzednia 1 2 3 4 5 ...47 Następna