cadprojekt.com.pl
Telefon:

Najnowsze informacje

Nowości w bazie ekskluzywnej armatury Omnires

Dodano: 15 Maj 2017

Nowości w bazie ekskluzywnej armatury Omnires

Baza modeli produktów OMNIRES została uaktualniona o ponad 300 pozycji, w tym nowości wprowadzone w 2016 i 2017: bliźniacze serie armatury Siena i Parma (w wykończeniu chrom i chrom/biel), ekskluzywną kolekcję baterii Armance (w wykończeniu chrom i miedź antyczna), armatury z serii Astoria, Alizé, Kansas i Retro (w wykończeniu chrom i brąz antyczny), akcesoria łazienkowe Tanaro, Art Line, Lugano, Michigan, Nelson i Tyber oraz wanny i umywalki z kolekcji Marble+.

 

 

 

Baza Omnires jest dystrybuowana razem z programami CAD Decor PRO, CAD Decor oraz CAD Kuchnie. Jest również dostępna do pobrania na naszej stronie internetowej oraz przez aktualizator internetowy.

 


 

OMNIRES to polski producent jakościowych artykułów wyposażenia łazienek i kuchni, działający na polskim i europejskim rynku od ponad 25 lat. Firmę wyróżnia bardzo szeroka gama  oferowanych produktów, uwzględniająca m.in. baterie łazienkowe i kuchenne, kabiny i drzwi prysznicowe, akcesoria łazienkowe, zestawy i osprzęt prysznicowy oraz wanny i umywalki z lanego marmuru. OMNIRES specjalizuje się również w bardzo praktycznych rozwiązaniach podtynkowych do łazienek z zastosowaniem m.in. nowoczesnych baterii, deszczownic oraz dysz prysznicowych. Więcej informacji znaleźć można na internetowej stronie producenta.

 

 


Powrót