cadprojekt.com.pl
Telefon:

Najnowsze informacje

Nowe kolekcje marki Kwadro Ceramika od Grupy Paradyż

Dodano: 13 Kwiecień 2017

Nowe kolekcje marki Kwadro Ceramika od Grupy Paradyż

Nowości marki Kwadro CERAMIKA.

Nowe propozycje nawiązują wzornictwem do najnowszych trendów ze świata designu. Kolekcja BROOK przywołuje na dwóch rodzajach płytek strukturalnych amerykański klimat retro i klasyczne kolaże przywodzące na myśl wspomnienie „Śniadania u Tiffany’ego”. Kolekcja MURO wprowadzi do wnętrz klimat wielkiego miasta dzięki matowym płytkom nawiązującym grafiką i strukturą do betonu oraz cegieł. Zainspirowana przyrodą odległych, tropikalnych krajów, kolekcja NEA przywołuje na myśl dalekie podróże. Dekory ozdobione są rysunkami egzotycznych liści. Nowoczesna kolekcja RUBI nawiązuje do najgorętszego trendu 2017 r., czyli geometrycznych wzorów opierających się na heksagonie, które ułożone obok siebie sprawiają wrażenie trójwymiarowych. Błyszcząca powierzchnia płytek ENRICA z grafiką kamienia sprawi, że wnętrze wygląda jak ozdobione naturalnym materiałem. Odważna czerwień lub czerń i wyrazista, przykuwająca wzrok struktura - błyszczące płytki z kolekcji VEO to propozycja dla osób lubiących zdecydowane aranżacje.

 

 

 

 

Baza Paradyż jest dystrybuowana razem z programami CAD Decor PRO, CAD Decor oraz CAD Kuchnie z Modułem Płytek Ceramicznych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą marki oraz do skorzystania z naszej najnowszej bazy produktowej. Więcej informacji o marce i kolekcjach znajduje się na stronie internetowej producenta.

 

Dodatkowo w bazach My Way oraz Paradyż pojawiły się 3 nowe kolekcje płytek, które można pobrać z naszej strony internetowej.

 

Przenosząca ducha natury w nowoczesne klimaty kolekcja ADILIO Paradyż to przede wszystkim oszczędna w formie geometryka i czystość bieli. Propozycja wnętrzarskiego ładu dla miłośników balansu i harmonii, pozwalająca spędzić w łazience chwilę dłużej niż jest to konieczne.

Kolekcja MALOE Paradyż proponuje doskonałe rozwiązanie dla osób borykających się z wyborem: piękne drewno czy wytrzymałe płytki. Teraz aranżując wnętrze otrzymasz gwarancję funkcjonalności z walorami estetycznej drewnianej podłogi. Wiernie odtworzony rysunek drewna w czterech wariantach kolorystycznych i struktura drewnianych desek nada wnętrzu ekskluzywny wygląd.

Kolekcja płytek podłogowych BAIMA My Way to ukłon w stronę zwolenników naturalności i funkcjonalności jednocześnie. Oryginalna kolorystyka wyglądem przypomina drewniane deski. Wyraziste słoje drewna dają wspaniały efekt wizualny. Potęguje go wiernie odtworzony rysunek oraz niepowtarzalność kolorystyczna każdej płytki. Dodatkowym atutem jest delikatny satynowy połysk podkreślający zdecydowany charakter kolekcji.

 

 


 

Grupa Paradyż, w skład której wchodzą spółki Ceramika Paradyż Sp. z o.o. i Paradyż Sp. z o.o., to wiodący polski producent płytek ceramicznych. Od 28 lat tworzy produkty, które zyskują uznanie klientów w ponad 50 krajach świata. Produkty Grupy Paradyż powstają w pięciu zakładach produkcyjnych wyposażonych w nowoczesny i zaawansowany park maszynowy. Inwestycje w innowacyjne technologie, doskonała jakość wyrobów oraz uznane wzornictwo to podstawa dynamicznego rozwoju firmy. Ofertę wyróżnia nowatorski design, dbałość o dopracowanie detali oraz szeroka gama kompletnych kolekcji ścienno-podłogowych i elementów zdobniczych w wielu formatach, co daje szerokie możliwości aranżacji odmiennych w charakterze wnętrz. Obecny potencjał rynkowy Grupy Paradyż to 1700 pracowników oraz trzy marki w portfolio produktowym – marka Kwadro Ceramika skierowana do segmentu ekonomicznego, marka Paradyż oferująca szeroką paletę kolekcji w różnych stylach i formatach oraz marka My Way Paradyż Group – propozycja dla najbardziej wymagających klientów, którzy poszukują indywidualnych i nowatorskich rozwiązań w zakresie wzornictwa oraz technologii wykonania. Elegancja, styl, radość, klasyka, a także nowoczesny minimalizm – produkty Grupy Paradyż to pewny i najlepszy z możliwych wyborów – to gwarancja pięknego wnętrza. Uznanie klientów potwierdzone tytułem Superbrands Created in Poland 2016/2017 oraz licznymi nagrodami przyznanymi w prestiżowych konkursach – m.in. iF Design Award 2017, Red Dot Design Award 2016, Złota Statuetka Lidera Polskiego Biznesu 2012, tytuł „Ambasador Polskiej Gospodarki 2016”, Złote Godło w kategorii QI Product w konkursie „Najwyższa Jakość Quality International”, nagroda "Filary Polskiej Gospodarki 2013” oraz „Wielka Perła Ceramiki UE 2016 z Diamentami” dowodzą, że Grupę Paradyż można dziś uważać za przewodnika po światowym designie na rodzimym rynku materiałów budowlanych i wyposażenia wnętrz oraz doskonałą wizytówkę polskiego przemysłu na świecie.


Powrót