cadprojekt.com.pl
Telefon:

Najnowsze informacje

Nowa Baza WFM Kuchnie 2017 z wyższymi szafkami

Dodano: 20 Marzec 2017

Nowa Baza WFM Kuchnie 2017 z wyższymi szafkami

Profesjonalizm w wykonaniu WFM Kuchnie oznacza, że śledzi trendy, w tym również te antropologiczne. W ciągu ostatnich 30 lat średni wzrost człowieka zwiększył się o prawie 4 cm. Dlatego nasz partner biznesowy z empatią podchodzi do potrzeby podniesienia wysokości roboczej blatu w kuchni.

Funkcjonalność skłania WFM Kuchnie, żeby nie czynić tego poprzez zwiększanie „pustej” przestrzeni cokołowej. W końcu przestrzeń użytkowa w kuchni jest na wagę złota, a najczęstszym błędem projektowym jest jej niedoszacowanie. Jak temu zaradzić? Poprzez zaprojektowanie kuchni na bazie rastra wysokości 13 cm. W tym nowoczesnym rozwiązaniu dolna szafka ma wysokość 6 modułów po 13 cm, czyli 78 cm. Co to oznacza w stosunku do klasycznego rozwiązania opartego na rastrze 5x14 cm? 6 centymetrów wyżej/ 1 moduł szufladowy więcej/ do 33 % więcej przestrzeni użytkowej w dolnym korpusie.

 

Oddajemy w Państwa ręce bazę WFM KUCHNIE 2017, zawierającą między innymi drugi typoszereg szafek oparty o raster wysokości 130 mm, ale również aktualną bazę programów, frontów, blatów, uchwytów itd. Więcej informacji o ofercie na stronie internetowej producenta.

 

 

wfm kuchnie

 

 

Baza WFM Kuchnie 2017 (z nowym typoszeregiem „raster 130”) jest kompatybilna z programami CAD Decor PRO i CAD Kuchnie. Dystrybuujemy ją  w newsletterze do wybranych użytkowników oraz za pośrednictwem WFM Kuchnie.

Typoszereg wymiarowy, który funkcjonował dotychczas nosi nazwę "raster 140" i jest to baza funkcjonująca pod nazwą WFM_2015. Stara baza również będzie na bieżąco aktualizowana, ponieważ cały czas oba typoszeregi znajdziecie w ofercie WFM Kuchnie. Obie bazy będą zawierały takie same zestawy, kolory, uchwyty i inne elementy wspólne ale będą miały inne szafki - będą różniły się wysokością.

 


Powrót