cadprojekt.com.pl
Telefon:

Najnowsze informacje

Kronospan aktualizuje swoją bazę materiałów o kolekcję 2016/2017

Dodano: 16 Marzec 2017

Kronospan aktualizuje swoją bazę materiałów o kolekcję 2016/2017

 

Najnowsza baza Kronospan to 265 materiałów, podzielonych na dwie główne grupy: blaty kuchenne i płyty laminowane. Nasz wieloletni partner biznesowy w swojej aktualnej ofercie nawiązuje zarówno do natury oraz prostoty i funkcjonalności wzornictwa skandynawskiego, jak i do najnowszych trendów np. w postaci płyt metalicznych.

 


Kolekcja blatów kuchennych 2016/2017 to dekory inspirowane głównie bogactwem kamienia, marmuru, orzecha i dębu. Odnajdziecie w tej grupie stonowane i delikatne pastelowe kolory eleganckiego drewna naturalnego - minimalistyczne, funkcjonalne i piękne. Z kolei nowa kolekcja płyt laminowanych Kronospan 2016/2017 zostaje wzbogacona o nowe dekory zainspirowane m.in. rysunkiem buku, wiązu i orzecha. Absolutna nowość - płyty metaliczne Kronospan  - wystę­pują w 6 wariantach kolorystycznych: szczot­kowane aluminium, szczotkowana platyna, szczotkowana stal nierdzewna, szczotkowa­ne złoto, szczotkowana miedź i szczotko­wany brąz. Metaliczne kolory w połączeniu z odbijającą światło powierzchnią nadają im bardzo oryginalny wygląd. Płyty metaliczne są produkowane na bazie MDF, mogą być stosowane do produkcji mebli, ścian działowych i innych elementów wypo­sażenia wnętrze.

 

KRONOSPAN_aranz_plyty_K014   KRONOSPAN_luxury

 

 

Swoją najnowszą ofertą, Kronodesign udowadnia, że nieustannie poszukuje najnowszych trendów i odkrywa ekskluzywne materiały do tworzenia oryginalnych powierzchni dla najbardziej stylowych wnętrz świata. Więcej informacji o tych produktach znajdziecie na stronie internetowej www.strefaplyt.pl.


Baza materiałów Kronospan jest dystrybuowana razem z programami CAD Decor PRO, CAD Decor oraz CAD Kuchnie. Jest również dostępna do pobrania na bieżąco na naszej stronie internetowej oraz przez aktualizator internetowy.

 


Powrót