cadprojekt.com.pl
Telefon:

Najnowsze informacje

Jest taka akcja! #akcjainspiracja czyli konkurs z nagrodami!

Dodano: 17 Maj 2017

Jim Jarmush, znany reżyser filmowy, powiedział kiedyś: "Nic nie jest oryginalne. Kradnij ze wszystkiego, co wpływa na twoją inspirację lub napędza twoją wyobraźnię. (...) Wybieraj tylko te rzeczy, z których masz kraść, które przemawiają bezpośrednio do twojej duszy. Jeśli tak zrobisz, twoje prace – i kradzieże – będą autentyczne. Autentyczność jest bezcenna; oryginalność nie istnieje." Takim nieco kontrowersyjnym wstępem zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie, gdzie tematem przewodnim jest inspiracja. 

 

Piętnastego maja wystartował konkurs #akcjainspiracja organizowany przez Grupę Paradyż. Aby wziąć w nim udział, należy wykonać aranżację wnętrza, z wykorzystaniem płytek z oferty organizatora oraz przesłać zgłoszenie swojej pracy do konkursu poprzez formularz wraz ze zdjęciami lub wizualizacjami zrealizowanego projektu. Konkurs podzielony jest na 3 etapy, trwające po 4 tygodnie. Na koniec każdego z etapów jury nagrodzi najlepszą pracę nagrodą w kwocie 3000 zł. Do tego, na zakończenie każdego z 12 tygodni, jury wybierze 3 prace, których autorzy otrzymają designerskie powerbanki.

 

 

 

 

 

Nadesłane prace oceniać będą: Ewa Bojczuk z potralu Homebook.pl, Krzysztof Dąbrowski czyli jeden z założycieli firmy CAD Projekt K&A oraz Izabela Kochan, Katarzyna Ciesielska-Szymczak i Wioleta Kowalska z firmy Ceramika Paradyż. 

 

Dla nas to ogromne wyróżnienie, że możemy być partnerem merytorycznym konkursu. Jednocześnie przypominamy, że bazy płytek Paradyż znajdziecie w programach CAD Decor PRO, CAD Decor i CAD Decor Paradyż. Można je również na bieżąco pobierać z naszej strony internetowej. 

 

Szczegóły dotyczące konkursu oraz regulamin znajdują się na stronie akcjainspiracja.com.

 


Powrót