cadprojekt.com.pl
Telefon:

Najnowsze informacje

II głosowanie na PERŁY CERAMIKI UE 2017 do 18 września!

Dodano: 04 Wrzesień 2017

Czternasta edycja PEREŁ CERAMIKI UE 2017 wystartowała z końcem maja, razem z pierwszym głosowaniem na Wasze ulubione płytki. Pierwszy tytuł Perły Ceramiki Projektantów – użytkowników CAD Decor 2017, przypadł bardzo bogatej w dowolne kombinacje struktur, wzorów i koloru, kolekcji Zanzibar marki Azario. Nominacje  w II edycji konkursu PERŁY CERAMIKI UE 2017 przyznało jak zwykle jury złożone z osób zawodowo związanych z wzornictwem przemysłowym, architekturą i projektowaniem wnętrz oraz przedstawicieli redakcji „Wokół Płytek Ceramicznych”. Na etapie końcowym, nominowanym w trzech edycjach kolekcjom, przyznane zostaną tytuły Perła Ceramiki UE 2017, Perła Ceramiki Dystrybutorów 2017, Perła Ceramiki Projektantów – użytkowników CAD Decor 2017, a najbardziej utytułowany producent otrzyma Wielką Perłę Ceramiki UE 2017. Na posiedzeniu 10 sierpnia w II edycji konkursu jury przyznało 12 nominacji. Zapoznajcie się z opisem oraz GALERIĄ nominowanych płytek na stronie kwartalnika „Wokół Płytek Ceramicznych”. Nominowane kolekcje w poszczególnych edycjach konkursu PERŁY CERAMIKI UE 2017 są również oznaczone w salonach sprzedaży specjalną nalepką: „Wyrób nominowany w konkursie PERŁY CERAMIKI UE 2017”.

 

Nasze „perłowe” głosowanie na drugą „Perłę Ceramiki Projektantów – użytkowników CAD Decor 2017” trwa od 4 do 18 września. Baza Perła Ceramiki UE II edycja, już na Was czeka, do pobrania w każdej  chwili na naszej stronie internetowej. Znajdziecie ją również w naszych newsletterach przypominających o głosowaniu i na stronie konkursowej - konkurs.plytkiceramiczne.info.pl. Mamy nadzieję, że ta baza, tak jak i wszystkie poprzednie, które stworzyliśmy specjalnie dla użytkowników naszych programów, pomoże Wam przyjrzeć się dokładnie swojej ulubionej kolekcji i sprawdzić ją w w najnowszych projektach. Czekamy na Wasze głosy na swoje ulubione kolekcje płytek ceramicznych do 18 września! Poniżej umieszczamy również link do pobrania bazy w pliku zip (wystarczy rozpakować, zainstalować i gotowe).

 

 

 

 

 

Głosy na wybraną kolekcję płytek należy przesyłać wyłącznie pod adresem: perlyceramiki@sigma-not.pl do 18 września podając w e-mailu: nazwę kolekcji, nazwę producenta bądź marki płytek oraz swoje dane (imię, nazwisko, nazwa pracowni, numer telefonu, adres do korespondencji).

Po zakończeniu głosowania, redakcja kwartalnika „Wokół Płytek Ceramicznych” wybierze jedną osobę, która będzie mogła bezpłatnie zaprezentować swój projekt na łamach tego czasopisma! Dodatkowo wszystkie osoby biorące udział w głosowaniu mogą BEZPŁATNIE umieścić wizytówki swoich firm na stronie internetowej czasopisma w zakładce „Projektanci i architekci współpracujący z redakcją”.

Wszystkie trzy „perłowe” głosowanie to oczywiście bardzo ważna część „Konkursu dla architektów i projektantów wnętrz - użytkowników CAD Decor” oraz jego pierwszy etap, który pozwala na zapoznanie się z produktem, z jakim będziecie pracować później. Dlatego już teraz warto zainteresować się naszym konkursem. Przypominamy, że ostatnie głosowanie przeprowadzone zostanie na przełomie października/listopada 2017 r, a nasz konkurs odbędzie się na przełomie 2017/2018 r. Będziemy Was o wszystkim informować na bieżąco również na stronie konkursowej konkurs.plytkiceramiczne.info.pl.

Pytania dotyczące konkursu PERŁY CERAMIKI 2017 oraz głosowania na Perłę Ceramiki Projektantów – użytkowników CAD Decor 2017, prosimy przesyłać na adres7perlyceramiki@sigma-not.pl.

 


Powrót