ustaw jako stronę główną
cadprojekt.com.pl
Telefon:

Najnowsze informacje

Nowe wersje programów CAD Decor PRO, CAD Decor 2.3, CAD Kuchnie 6.3 i CAD Rozkrój 4.0!
Każdy lubi się chwalić swoimi projektami. Dla projektantów wnętrz odpowiednia prezentacja ich pracy jest jednym z kluczowych elementów wpływających na powodzenie projektów i tworzenie wyjątkowego portfolio. Właśnie dlatego w nowych wersjach programów skupiliśmy się na ulepszeniu sfery prezentacji.
rozwiń

Ceramika Color prezentuje nowościrozwiń

Ceramika Color prezentuje nowości

Ceramika Color prezentuje nowości

Rozumiemy jak bardzo przydatne w pracy projektanta są aktualne bazy wielu producentów. Ta różnorodność sprawia, że nasze programy są tak wartościowym narzędziem. Jesteśmy przekonani, że najnowsza aktualizacja bazy Ceramika Color wpisze się w ten kanon użyteczności.

powiazane

kolekcja BORIS

powiazane

kolekcja DAVI

zobacz więcej
 

Powiększamy bazę płytek Ceramiki Paradyżrozwiń

Powiększamy bazę płytek Ceramiki Paradyż

Powiększamy bazę płytek Ceramiki Paradyż

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów Ceramiki Paradyż. Przygotowaliśmy aktualizację obejmującą aż 16 kolekcji. Jest to istna podróż do krainy wzorów i dekorów, gdzie spotkają się miłośnicy klasycznej elegancji i inspiracji naturą. Sprawdź czy jest też tam Twoja ulubiona :)

powiazane

kolekcja ELIA

powiazane

kolekcja TEQUILA

zobacz więcej
 

Sprawdź nową bazę płytek firmy Cersanitrozwiń

Sprawdź nową bazę płytek firmy Cersanit

Sprawdź nową bazę płytek firmy Cersanit

Przygotowaliśmy kolejną aktualizację bazy płytek ceramicznych marki Cersanit, a w niej trzy kolekcje o wymiarach 25x40cm i dziewięć 42x42cm. Nowe propozycje producenta doskonale wpiszą się zarówno w klasyczne jak i odważniejsze projekty. Tym samym pozwolą stworzyć wnętrze wręcz zachęcające do tego, aby w nim przebywać.

powiazane

kolekcja ROSITA

powiazane

kolekcja FERRATA

zobacz więcej
 

Pierwsza edycja PEREŁ CERAMIKI 2017 - ogłoszenie wynikówrozwiń

Pierwsza edycja PEREŁ CERAMIKI 2017 -...

Tegoroczna I edycja PEREŁ CERAMIKI UE za nami! Wybór był trudny, konkurencja silna ale spośród nominowanych propozycji użytkownicy naszego oprogramowania wybrali w głosowaniu zapierającą dech w piersiach kolekcję Zanzibar marki Azario. Sprawdźcie jak wygląda pierwsza perła 2017!

powiazane

zobacz więcej
 

Marka Opoczno inspiruje nowymi kolekcjamirozwiń

Marka Opoczno inspiruje nowymi kolekcjami

Marka Opoczno inspiruje nowymi kolekcjami

Mówi się, że tyle gustów, ile ludzi. Dlatego tak trudno znaleźć uniwersalne piękno. Z tego powodu w 18 kolekcjach marka Opoczno pojawiło się ponad 100 nowych elementów. Mamy nadzieję, że w takiej ilości propozycji, każdy znajdzie coś dla siebie oraz zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

powiazane

zobacz więcej
 

Mozaiki 3D w najnowszej aktualizacji bazy Egenrozwiń

Mozaiki 3D w najnowszej aktualizacji bazy Egen

Mozaiki 3D w najnowszej aktualizacji bazy Egen

Łącząc tradycję, inspirację naturą i stonowane kolory z nowoczesnością firma Egen S.A. stworzyła szereg wyjątkowych kolekcji, które znaleźć można w najnowszej aktualizacji. Poprzednia aktualizacja pobrana została ponad 7000 razy. Mamy nadzieję, że i ta przypadnie Wam do gustu.

powiazane

kolekcja NEVE SATIN

powiazane

kolekcja BLANCO BRILLO

zobacz więcej
 

Uniwersalne schody do każdego wnętrza!rozwiń

Uniwersalne schody do każdego wnętrza!

Uniwersalne schody do każdego wnętrza!

Ostatnio często pytaliście nas o schody...Szach mat i powstała baza modeli 3D – modele schodów. Baza schodów jest kompatybilna ze wszystkimi naszymi programami, a modele 3D wstawicie swobodnie, tak jak wszystkie inne elementy wnętrzarskie. Tradycyjnie klienci z aktywnym pakietem serwisowym otrzymują od nas kolejny prezent. Użytkownikom bez pakietu cena bazy też się z pewnością spodoba.

powiazane

Modele schodów

zobacz więcej
 

Dumny design PL/ energia/ niespodzianki/ Festiwal Wnętrzrozwiń

Dumny design PL/ energia/ niespodzianki/...

Festiwal Wnętrz odwiedzaliśmy już kilkakrotnie i zawsze wracaliśmy z dużą dawką inspiracji. To pewnie dlatego, że to jedno z niewielu wydarzeń, które tak umiejętnie promuje nowy polski design, nie zapominając jednocześnie o markach z ugruntowaną pozycją na rynku. Drugi weekend czerwcowy zaczaruje wszystkich, profesjonalistów i amatorów, dorosłych i dzieci.

powiazane

ZAPROSZENIE

powiazane

MAPA

zobacz więcej
 

XIV edycja PEREŁ CERAMIKI UE i I głosowanie do 7 czerwca!rozwiń

XIV edycja PEREŁ CERAMIKI UE i I głosowanie...

Pewne rzeczy nigdy nie wychodzą z mody ;), tak jak nasz „perłowy” konkurs. PERŁY CERAMIKI UE 2017 wystartowały po raz 14, a my będziemy czekać na Wasze projekty konkursowe już po raz szósty. Jak na razie skupiamy się jednak na naszym głosowaniu na pierwszą w tym roku Perłę Projektantów!

powiazane

zobacz więcej
 
Poprzednia 1 2 3 4 5 ...45 Następna