ustaw jako stronę główną
cadprojekt.com.pl
Telefon:

Najnowsze informacje

Nowe wersje programów CAD Decor PRO, CAD Decor 2.3, CAD Kuchnie 6.3 i CAD Rozkrój 4.0!
Każdy lubi się chwalić swoimi projektami. Dla projektantów wnętrz odpowiednia prezentacja ich pracy jest jednym z kluczowych elementów wpływających na powodzenie projektów i tworzenie wyjątkowego portfolio. Właśnie dlatego w nowych wersjach programów skupiliśmy się na ulepszeniu sfery prezentacji.
rozwiń

Nowości w bazie płytek ceramicznych marki Opocznorozwiń

Nowości w bazie płytek ceramicznych marki Opoczno

Nowości w bazie płytek ceramicznych marki...

Baza płytek ceramicznych Opoczno od dziś bogatsza jest o najnowsze kolekcje naszego wieloletniego partnera biznesowego. Znajdziecie ją w instalatorach naszych programów oraz na stronie producenta. Zachęcamy do zapoznania się z nowościami.

powiazane

zobacz więcej
 

Aktualizacja bazy armatury łazienkowej marki Cersanitrozwiń

Aktualizacja bazy armatury łazienkowej marki Cersanit

Aktualizacja bazy armatury łazienkowej marki...

Wprowadziliśmy kolejną aktualizację do bazy modeli 3D marki Cersanit Dodane zostały nowości ofertowe, aby baza jak najlepiej odpowiadała wymaganiom projektantów. Znajdziecie ją w instalatorach wszystkich naszych programów oraz na stronie producenta.

powiazane

zobacz więcej
 

Nasza nowa baza „Wyposażenie wnętrz tom 3”!rozwiń

Nasza nowa baza „Wyposażenie wnętrz tom 3”!

Nasza nowa baza „Wyposażenie wnętrz tom 3”!

Mamy dla Was kolejny noworoczny prezent:) Wszystkim klientom z aktywnym pakietem serwisowym od początku stycznia udostępniamy bezpłatnie naszą kolejną bazę uniwersalną! „Wyposażenie wnętrz tom 3” to ponad 750 modeli 3D, głównie sprzęt AGD oraz piece i kominki, które znajdziecie we wszystkich naszych programach.

powiazane

zobacz więcej
 

Sprzęt AGD w nowej bazie Eloctrolux!rozwiń

Sprzęt AGD w nowej bazie Eloctrolux!

Sprzęt AGD w nowej bazie Eloctrolux!

Razem z nowym rokiem nasze programy wzbogaciły się o serie Electrolux Eclipse i AEG dedykowane studiom kuchennym. Bazę Electrolux znajdziecie w programach CAD Decor PRO i CAD Kuchnie, swoim aktualizatorze internetowym oraz na stronie internetowej.

powiazane

zobacz więcej
 

Aktualizacja baz Ceramika Nowa Gala i Ceramika Gresrozwiń

Aktualizacja baz Ceramika Nowa Gala i Ceramika Gres

Aktualizacja baz Ceramika Nowa Gala i Ceramika...

Nasz wieloletni partner biznesowy Ceramika Nowa Gala, tuż przed zakończeniem roku przygotował dla Was aktualizacje dwóch katalogów 3D z płytkami ceramicznymi. Zaktualizowane bazy Ceramika Nowa Gala i Ceramika Gres znajdziecie w programach CAD Decor PRO, CAD Decor i CAD Kuchnie z Modułem Płytek Ceramicznych.

powiazane

zobacz więcej
 

Nowa baza designerskich płytek STEGU!rozwiń

Nowa baza designerskich płytek STEGU!

Nowa baza designerskich płytek STEGU!

Tuż przed świętami, prosto „pod choinkę” mamy dla Was nową bazę produktową STEGU. Baza STEGU to kilkadziesiąt designerskich płytek, które znajdziecie w programach CAD Decor PRO, CAD Decor oraz CAD Kuchnie z Modułem Projektowania Płytek Ceramicznych.

powiazane

zobacz więcej
 

Nowy aktualizator internetowy!rozwiń

Nowy aktualizator internetowy!

Zbliżające się aktualizacje naszych programów wymagały technicznych zmian w aktualizatorze i dlatego przygotowaliśmy dla Państwa jego nową wersję. Wystarczy pobrać nowy instalator aktualizatora internetowego (plik exe), który znajdziecie w tym artykule.

zobacz więcej
 

Wyniki konkursu „Flash&DQ dla architektów i projektantów wnętrz!”rozwiń

Wyniki konkursu „Flash&DQ dla architektów i...

Z przyjemnością informujemy o zakończeniu konkursu „Flash&DQ dla architektów i projektantów wnętrz!”, który dzięki współpracy z LUG Light Factory wystartował w sierpniu mijającego roku. Pierwsza edycja tego konkursu, wspierana przez nas ufundowaniem nagrody głównej, przyciągnęła kilkadziesiąt ciekawych i odważnych projektów...

powiazane

zobacz więcej
 

„Perłowe” projekty 2017 na start!rozwiń

„Perłowe” projekty 2017 na start!

Parę dni temu zakończyliśmy trzecie głosowanie w „Konkursie dla architektów i projektantów wnętrz - użytkowników CAD Decor” tym samym zamykając jego pierwszy etap. Teraz czekamy na Wasze projekty do 18 stycznia 2017 r. Bądźcie odważni:)...

powiazane

zobacz więcej
 
Poprzednia 1 2 3 4 5 ...41 Następna