cadprojekt.com.pl
Telefon:

Testuj

Jeżeli nie znasz jeszcze naszych programów, nie musisz od razu decydować się na ich zakup.

 

Oferujemy dwa bardzo proste i atrakcyjne rozwiązania. Pierwsze za drobną opłatą daje możliwość pracy na pełnej wersji naszego oprogramowania przez określony czas – klucz czasowy. Natomiast prezentacja naszej oferty online (zapytaj dział handlowy) pozwola na dokładne zapoznanie się z interfejsem oraz funkcjonalnościami programów CAD Decor PRO, CAD Decor i CAD Kuchnie.

 

 
KLUCZE CZASOWE

Wybór odpowiedniego programu do projektowania wnętrz musi być przemyślaną decyzją. Dlatego kontakt z naszymi Product Manager'ami przed zakupem programu lub konfiguracją klucza czasowego jest niezbędny aby dokonać właściwego wyboru. Pomagamy naszym przyszłym klientom dobrać program i zestaw narzędzi dostosowany do ich indywidualnych oczekiwań i wymagań.

 

Przez 30 dni możesz testować pełną wersję wybranego programu w wersji komercyjnej za jedyne 220 zł netto! Wystarczą dwa kroki:


1 krokwypełnienie formularza kontaktowego on line lub bezpośredni kontakt z naszym działem handlowym


2 krok – po otrzymaniu wypełnionego formularza jeden z naszych Product Managerów z Działu Handlowego skontaktuje się z Tobą aby pomóc w konfiguracji klucza czasowego i zrealizować ewentualne zamówienie. 

 

pdf Przed podjęciem decyzji przeanalizuj nasze wymagania systemowe i sprzętowe (PDF)

 

pdf Pobierz Opis Klucza Czasowego (PDF)

 

Uwaga! Każdy klient uprawniony jest wyłącznie do jednokrotnego zakupu klucza czasowego. Realizujemy przesyłki kurierem na nasz koszt tylko na terenie kraju. Poza granicami kraju koszty przesyłki pokrywa klient. Więcej informacji na ten temat uzyskasz kontaktując się z naszym Działem Handlowym.