cadprojekt.com.pl
Telefon:

Testuj

Jeżeli nie znasz jeszcze naszych programów, nie musisz od razu decydować się na ich zakup.

 

Oferujemy trzy bardzo proste i atrakcyjne rozwiązania. Pierwsze za drobną opłatą daje możliwość pracy na pełnej wersji naszego oprogramowania przez określony czas – klucz czasowy. Pozostałe dwa całkiem bezpłatne, pozwolą na dokładne zapoznanie się z interfejsem oraz funkcjonalnościami programów CAD Decor PRO, CAD Decor i CAD Kuchnie - prezentacje programu online oraz płyta demonstracyjna.  

 

 
KLUCZE CZASOWE

Wybór odpowiedniego programu do projektowania wnętrz musi być przemyślaną decyzją. Dlatego kontakt z naszymi Product Manager'ami przed zakupem programu lub konfiguracją klucza czasowego jest niezbędny aby dokonać właściwego wyboru. Pomagamy naszym przyszłym klientom dobrać program i zestaw narzędzi dostosowany do ich indywidualnych oczekiwań i wymagań.

 

Przez 30 dni możesz testować pełną wersję wybranego programu w wersji komercyjnej za jedyne 220 zł netto! Wystarczą dwa kroki:


1 krokwypełnienie formularza kontaktowego on line lub bezpośredni kontakt z naszym działem handlowym


2 krok – po otrzymaniu wypełnionego formularza jeden z naszych Product Managerów z Działu Handlowego skontaktuje się z Tobą aby pomóc w konfiguracji klucza czasowego i zrealizować ewentualne zamówienie. 

 

pdf Przed podjęciem decyzji przeanalizuj nasze wymagania systemowe i sprzętowe (PDF)

 

pdf Pobierz Opis Klucza Czasowego (PDF)

 

Uwaga! Każdy klient uprawniony jest wyłącznie do jednokrotnego zakupu klucza czasowego. Realizujemy przesyłki kurierem na nasz koszt tylko na terenie kraju. Poza granicami kraju koszty przesyłki pokrywa klient. Więcej informacji na ten temat uzyskasz kontaktując się z naszym Działem Handlowym.

 


 

PREZENTACJE PROGRAMU ONLINE
Dwa razy w tygodniu w trakcie 60 minutowego webinarium tworzymy projekt pomieszczenia, pokazując wszystkie najważniejsze etapy tego procesu. Pokazujemy jak zaprojektować dowolne pomieszczenie płynnie i efektownie w czasie rzeczywistym, mając na uwadze Państwa indywidualne potrzeby.

WTORKI o 13:00 - CAD Decor PRO

CZWARTKI o 13:00 - CAD Kuchnie


Zapisz się wysyłając maila na adres prezentacje@cadprojekt.com.pl. Podaj tylko podstawowe dane kontaktowe wraz z numerem telefonu oraz interesujący Cię dzień. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

 


 

PŁYTA DEMONSTRACYJNA

Każda funkcjonalność programu jest tutaj dokładnie opisana i przedstawiona na konkretnym przykładzie w formie interaktywnej, kompleksowej prezentacji. Prezentacje przesyłamy na życzenie, zupełnie bezpłatnie. W tej kwestii prosimy o kontakt telefonicznie pod numerem 801 000 269/ +48 61 662 38 83 lub na e-mail: biuro@cadprojekt.com.pl albo ponownie z Działem Handlowym.