cadprojekt.com.pl
Telefon:

Spotkaj nas

Zależy nam na bezpośrednim kontakcie z naszymi klientami jak i również z tymi użytkownikami programów do projektowania wnętrz, którzy jeszcze nas nie znają. Od kilku lat aktywnie i regularnie uczestniczymy w konferencjach i spotkaniach branżowych w całej Polsce. Na takich spotkaniach na żywo prezentujemy podstawowe możliwości i funkcjonalności naszych programów do projektowania wnętrz.  


Po prezentacjach zawsze mamy czas na to, aby na bieżąco rozwiać wszelkie wątpliwości. Jeżeli masz ochotę spotkać się z nami indywidualnie napisz do naszych specjalistów (e-mail poniżej), a oni z pewnością znajdą dla Ciebie czas przed lub po prezentacji.

Istnieje również możliwość przeprowadzenia prezentacji poza kalendarzem naszych spotkań branżowych. W celu weryfikacji terminów i propozycji prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

 

Sprawdź gdzie możesz nas spotkać w najbliższym czasie:

 

11.01.2017 Akademia Funkcjonalna Kuchnia - POZNAŃ

 

miejsce: City Park Hotel, ul. Wyspiańskiego 26a, Poznań

godz: 13:00

prowadzący:  Małgorzata Kubaszewska

 

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 03.01.2017 r. Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.
E-mail: marketing@wfm-kuchnie.pl , tel. 683 475 625.

 

 


 

ZAPRASZAMY na cykliczne prezentacje ONLINE we wtorki i w czwartki!


wtorki -  13:00 – program CAD Decor PRO
czwartki - 13:00 – program CAD Kuchnie


Jeśli chcesz wziąć udział w prezentacji, należy skontaktować się z Panią Elżbietą Jacuńską e-mail: prezentacje@cadprojekt.com.pl i zapisać się na listę. Zgłoszenia powinny zawierać dane osobowe oraz wybraną datę prezentacji.

 Wcześniejsze spotkania:

 

Gala Plebiscytu Polska Architektura XXL, TARGI BUDOWLANE LUBDOM 2016, 4 Design Days 2016, Targi Wyposażenia Wnętrz Aranżacje Scena Design w Lublinie, Łódź Design Festival, Akademia Funkcjonalnej Kuchni WFM Kuchnie, Akademia Wiedzy BEKO, Studio Dobrych Rozwiązań (Publikator), nasze spotkania Człowiek Architektura Design, Home Decor i Arena Design, Poznań Design Days 2014, BUDMA, Festiwal Wnętrz w Krakowie, Łódź Design Festival 2013, Konferencje "Współczesne trendy w projektowaniu wnętrz", Konferencje "Idealny Dom i Wnętrze", Targi HOME-DECO-ART 2013, DOMIDAY 2013, XX Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM, Targi HOME DECOR 2013, VI Edition SIBEX 2013 in Sosnowiec, BUDMA 2013 - gala laureattów Perły Ceramiki UE 2012 i "Konkursu dla architektów i projektantów wnętrz użytkowników CAD Decor PRO i CAD Decor”