cadprojekt.com.pl
Telefon:

Spotkaj nas

Zależy nam na bezpośrednim kontakcie z naszymi klientami jak i również z tymi użytkownikami programów do projektowania wnętrz, którzy jeszcze nas nie znają. Od kilku lat aktywnie i regularnie uczestniczymy w konferencjach i spotkaniach branżowych w całej Polsce. Na takich spotkaniach na żywo prezentujemy podstawowe możliwości i funkcjonalności naszych programów do projektowania wnętrz.  


Po prezentacjach zawsze mamy czas na to, aby na bieżąco rozwiać wszelkie wątpliwości. Jeżeli masz ochotę spotkać się z nami indywidualnie napisz do naszych specjalistów (e-mail poniżej), a oni z pewnością znajdą dla Ciebie czas przed lub po prezentacji.

Istnieje również możliwość przeprowadzenia prezentacji poza kalendarzem naszych spotkań branżowych. W celu weryfikacji terminów i propozycji prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.
 

Sprawdź gdzie możesz nas spotkać w najbliższym czasie:

 

5.09.2017 - Studio Dobrych Rozwiązań - Białystok

prowadzący: Marcin Pietrzyk

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest dokonanie rejestracji na stronie Organizatora

 

10.10.2017 - Studio Dobrych Rozwiązań - Warszawa

prowadzący: Marcin Pietrzyk

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest dokonanie rejestracji na stronie Organizatora

 Wcześniejsze spotkania:

 

4 Design Days, Gala Plebiscytu Polska Architektura XXL, TARGI BUDOWLANE LUBDOM 2016, 4 Design Days, Targi Wyposażenia Wnętrz Aranżacje Scena Design w Lublinie, Łódź Design Festival, Akademia Funkcjonalnej Kuchni WFM Kuchnie, Akademia Wiedzy BEKO, Studio Dobrych Rozwiązań (Publikator), nasze spotkania Człowiek Architektura Design, Home Decor i Arena Design, Poznań Design Days 2014, BUDMA, Festiwal Wnętrz w Krakowie, Łódź Design Festival 2013, Konferencje "Współczesne trendy w projektowaniu wnętrz", Konferencje "Idealny Dom i Wnętrze", Targi HOME-DECO-ART 2013, DOMIDAY 2013, XX Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM, Targi HOME DECOR 2013, VI Edition SIBEX 2013 in Sosnowiec, BUDMA 2013 - gala laureattów Perły Ceramiki UE 2012 i "Konkursu dla architektów i projektantów wnętrz użytkowników CAD Decor PRO i CAD Decor”