cadprojekt.com.pl
Telefon:

Projektowanie on-line Power NET+

Power NET+ 2012 - darmowy program do projektowania wnętrz on-line.


W 2005 roku wprowadziliśmy na rynek uniwersalny, bezpłatny program do przestrzennego projektowania dowolnych pomieszczeń on-line. Od samego początku nasze sieciowe wizualizacje wnętrz mieszkań cieszyły się dużą popularnością, zarówno wśród indywidualnych odbiorców jak i naszych partnerów biznesowych, dla których istotne jest wkomponowanie swoich produktów w profesjonalną aranżację wnętrz. Program Power NET+ 2012 to jego najnowsza wersja, wykorzystywana przez producentów mebli i płytek ceramicznych, dostępna także pod postacią różnych wersji producenckich na portalach internetowych oraz programów z własnymi bazami modeli na płytach CD. Sprawdź jakie firmy i marki już nam zaufały.

 

Jest to również innowacyjna, bezpłatna aplikacja on-line, z którą można rozpocząć swoją przygodę z projektowaniem. Z naszej aplikacji może korzystać każdy użytkownik posiadający komputer i łącze internetowe.

 

Spróbuj zaprojektować swoje niepowtarzalne mieszkanie lub biuro, a zobaczysz, że możesz się przy tym świetnie bawić!

 

 

 projekt kuchni  projekt całego mieszkania projekt łazienki
 
Przykładowe projekty zrealizowane w Power NET+ 2012

 

 

Obsługa programu jest intuicyjna, a projektowanie szybkie i przyjemne. Nasza aplikacja pozwala stworzyć realistyczny, trójwymiarowy projekt, w przeciągu zaledwie paru minut. Wybrane widoki można następnie zapisać w postaci zdjęć na dysku komputera lub wydrukować. Program umożliwia tworzenie projektów kuchni, łazienek, salonów, sypialni oraz pomieszczeń biurowych, dowolnych kształtów i wymiarów w 2D i 3D. W najnowszej wersji oprócz trójwymiarowych modeli mebli i sprzętów do kuchni, pokoi, biur i łazienek autorstwa CAD Projekt K&A. Najnowsza wersja zawiera bogatą bazę elementów uniwersalnych wyposażenia wnętrz, która zawiera już ponad 1000 elementów,  aktualizowanych na bieżąco. 

  

Sprawdź funkcjonalność Power NET + 2012 tutaj!

 

Pobierz program Power NET+ 2012 już teraz!

 

 

Potrzebujesz drobnego wsparcia na początek? TUTAJ znajdziesz PLIKI Z PRZYKŁADOWYMI ARANŻACJAMI wykonanymi w Power NET+2012, które możesz wczytać do naszej aplikacji.

 

 

Projektowanie w 3D z programem NET+ jest aktualnie możliwe za pośrednictwem następujących witryn:

 
  • www.pilch.pl - projektowanie dowolnych pomieszczeń w programie CAD Decor Light z wykorzystaniem asortymentu marki Pilch

  • www.pamesa.com - projektowanie przy użyciu płytek ceramicznych hiszpańskiej firmy Pamesa Cerámica wraz z wyceną użytych płytek w programie 3D Pamesa

 

 

  Nasz program uzyskał we wrześniu 2013 r. certyfikat pobierz.pl !

 

  Nasz program uzyskał w grudniu 2014 r. nagrodę od redakcji Komputerswiat.pl !