cadprojekt.com.pl
Telefon:

O nas

CAD Projekt K&A dwadzieścia cztery lat temu stworzyła grupa pasjonatów grafiki 3D i specjalistycznego oprogramowania komputerowego do projektowania wnętrz.

 

Nasze unikalne programy, tworzone w środowisku CAD, zapewniły nam pionierstwo w polskiej branży projektowania wnętrz. Młody, profesjonalny i kreatywny zespół  CAD Projekt K&A, cały czas czeka jednak na kolejne wyzwania!


Na samym początku zajmowaliśmy się głównie grafiką 3D i animacjami komputerowymi, jednocześnie myśląc o skonstruowaniu programu do projektowania wnętrz. W 1997 roku rozpoczęliśmy pracę nad przełomowym w historii firmy i naszej branży projektem, programem do projektowania kuchni. Pierwsza wersja oprogramowania, które nazwaliśmy CAD Kuchnie, od samego początku znalazła wielu entuzjastów. Przy jej kolejnych aktualizacjach i modyfikacjach, kierowaliśmy się opinią naszych klientów, liczniejszych z roku na rok.

 

Uwagi projektantów skłoniły nas również do stworzenia następnych, wyspecjalizowanych aplikacji. Powstał CAD Decor, który w zamyśle miał być programem do aranżacji łazienek, z czasem stał się narzędziem do projektowania również innych wnętrz oraz CAD Rozkrój, czyli program techniczny przeznaczony dla wytwórców mebli i zakładów stolarskich. Darmowy program do przestrzennego projektowania dowolnych pomieszczeń on-line Power NET+ był naszą kolejną autorską aplikacją. Jej dostosowanymi wersjami w swoich salonach posługują się takie marki jak; Ceramika Paradyż, Barlinek, Black Red White oraz najpopularniejsze portale branżowe: Projektant WP na dom.wp.pl, eplytki.pl, CAD Platforma na meble.pl. Power Net + to także popularne narzędzie wśród amatorów projektowania, którzy tworzą swoje indywidualne projekty. 

 

Aktualnie poszerzamy funkcjonalności i polepszamy jakość naszej oferty. Zależy nam na tym, aby nasze programy mogły szybko i efektywnie radzić sobie z zadaniami projektowymi. Najbardziej dumni jesteśmy z wysoce zaawansowanego Modułu Renderingu Profesjonalnego, który jako moduł dodatkowy, dostępny jest w wersjach CAD Decor 2.X i CAD Kuchnie 6.X, zapewniając bardzo wysoki standard obrazowania i wizualizacji. Nasze najnowsze osiągnięcie to stworzenie innowacyjnego systemu do projektowania, wyceny i wizualizacji każdego typu wnętrz. Najnowszy program w naszej ofercie – CAD Decor PRO, wprowadzony na polski rynek w kwietniu 2012, łączy w sobie wszystkie funkcjonalności i możliwości aplikacji CAD Kuchnie i CAD Decor oraz Modułu Renderingu Profesjonalnego.

 

Oferujemy również możliwość pracy na obszernych uniwersalnych bazach danych wykonanych przez CAD Projekt K&A, a także bazach rozbudowywanych samodzielnie przez indywidualnego użytkownika lub bazach tworzonych przy współpracy z naszymi partnerami. Przy projektowaniu baz danych producentów zaufało nam już wiele światowych marek.

 

 

CAD Projekt K&A w skrócie:

 

  • programy z naszej oferty: CAD Decor PRO, CAD Decor, CAD Kuchnie, CAD Rozkrój, bezpłatna aplikacja internetowa do projektowania wnętrz NET+

 

  • sprzedaż naszych produktów przekroczyła 13000 kopii dla klientów polskich i kilkaset dla klientów zagranicznych

 

  • nasze programy to jedne z najpopularniejszych na polskim rynku programy do wspomagania projektowania i aranżacji różnego rodzaju wnętrz: kuchni, łazienek, sypialni, salonów, gabinetów, biur, domów i innych

 

  • aktualnie zapewniamy następujące wersje językowe naszych aplikacji: polska, angielska, niemiecka, francuska, rosyjska, czeska, włoska, hiszpańska, węgierska oraz bułgarska

 

  • szeroką ofertę kierujemy do; projektantów, architektów, salonów meblarskich i wyposażenia wnętrz, wytwórców mebli i zakładów stolarskich, deweloperów, producentów płytek, wyposażenia łazienek i kuchni, producentów AGD, farb, a także producentów oświetlenia

 

Od stycznia 2007 roku jesteśmy członkiem IntelliCAD Technology Consortium – organizacji zrzeszającej producentów oprogramowania, która rozwija platformę cadowską – IntelliCAD, kompatybilną z formatem DWG. Jest to macierzysty format programu AutoCAD, stworzony przez Autodesk. InteliCAD stanowi środowisko pracy w naszym oprogramowaniu, w którym przebiegają prace rysunkowe i projektowe. Platforma ta zastąpiła używaną wcześniej – BricsCAD. Jako członek Konsorcjum mamy nieograniczone prawo do dystrybucji programu IntelliCAD, który w naszej autorskiej wersji (dot4CAD) otrzymują Państwo bezpłatnie przy zakupie programów CAD Decor PRO, CAD Decor i  CAD Kuchnie.

Więcej informacji na temat programu IntelliCAD znajdą Państwo na stronie IntelliCAD Technology Consortium.