cadprojekt.com.pl
Telefon:

Media


 Napisali o nas:

 

"Nowa baza obiektów 3D – modele schodów, to ok. 100 elementów w neutralnej kolorystyce i standardowych rozmiarach. Pozwala ona na zaprojektowanie schodów do każdego wnętrza, w każdym stylu. Sprawdź, jak zdobyć dostęp do bazy obiektów 3D.(...)" 

"Klient kupuje oczami. Często pokazuję potencjalnym klientom wizualizację wnętrza i jego zdjęcia już po realizacji. Widząc, jak wiernie wizualizacja oddaje wygląd przyszłego pomieszczenia, chętnie powierzają mi wykonanie projektu swojej kuchni, łazienki czy całego mieszkania. O tym, jakie korzyści daje profesjonalny program do projektowania, mówi Arkadiusz Słowakiewicz - projektant wnętrz, który w swojej pracy wykorzystuje oprogramowanie poznańskiej firmy CAD Projekt K&A.(...)"

"27 kwietnia 2017 roku w gościnnych progach poznańskiej School of Form odbył się finisaż wystawy Polska Architektura 2016. Licznie zgromadzeni architekci oraz studenci architektury wysłuchali prezentacji laureatów plebiscytu (...). Ponadto w programie imprezy znalazła się ciekawa prezentacja partnera, firmy CAD Projekt K&A, na temat nowych rozwiązań informatycznych wspomagających pracę architekta wnętrz połączona z prezentacją wykorzystania technologii VR w architekturze.(...)"

"(...) Piąta edycja „Konkursu dla architektów i projektantów wnętrz (...)” zakończyła się na początku lutego uroczystą Galą PEREŁ CERAMIKI UE 2016. Najwyższe miejsce w konkursie zdobył „Eco House” Izabeli Piotrowskiej bardzo przemyślany, innowacyjny i modułowy dom spełniający wszelkie wymogi ekologiczne!(...)"

"W 2015 roku firma CAD Projekt K&A zainicjowała cykl konferencji Człowiek Architektura Design, który spotkał się z dużym zainteresowaniem projektantów i architektów wnętrz. Sukces pierwszej edycji skłonił poznańską firmę do kontynuowania przedsięwzięcia również w kolejnych latach."

"(...)Uroczysta Gala Laureatów konkursu Perły Ceramiki UE 2016 odbyła się 2 lutego w Warszawskim Domu Technika NOT. Konkurs jest jednym z najważniejszych wydarzeń branżowych, którego celem jest wyłonienie najpiękniejszych i wyróżniających się najwyższą jakością kolekcji płytek ceramicznych dostępnych na polskim rynku.(...).

"Jak wyobrażacie sobie zimowy, chłodny wieczór? Może w przytulnym salonie z kominkiem, po wcześniejszej pysznej kolacji...Firma CAD Projekt K&A stworzyła kolejną bazę uniwersalną, z którą aranżacja takiego „gniazdka” będzie jeszcze łatwiejsze. Nowa baza „Wyposażenie wnętrz tom 3” to ponad 750 modeli 3D (...)"

"(...) Póki co, od pewnego czasu pracujemy nad naszym pierwszym projektem! I dzięki CAD Projekt K&A mamy okazję spróbować swoich sił w profesjonalnym programie :)(...)"

"(...) Jedną z najbardziej widocznych zmian w CAD Decor PRO, CAD Decor 2.3, CAD Kuchnie 6.3 jest jeszcze lepszy CAD Share-it, z większymi limitami pobrań i przestrzenią dyskową oraz możliwością współpracy z goglami 3D!"

"Nowe wersje programów do projektowania, wizualizacji i wyceny wnętrz oferowane przez poznańską firmę CAD Projekt K&A to przede wszystkim nowe funkcjonalności 3D i bardziej efektowny system mobilny CAD Share-it."

"Poznańska firma CAD Projekt K&A przygotowała dla swoich klientów kolejną bazę uniwersalną. Tym razem jest to zestawienie starannie wyselekcjonowanych elementów kuchennych, przeszło 3000 modeli 3D, m.in.: szafki kuchenne do zabudowy AGD, fronty, uchwyty czy elementy maskujące. (...)"

"Podstawą pięknej kuchni jest dobry projekt. To dzięki niemu inwestor może zobaczyć wnętrze jeszcze przed jego realizacją, a projektant zachęcić do wyboru swojej koncepcji.(...)"

"Zakończyło się jedno z ważniejszych wydarzeń w Europie dotyczące designu i aranżacji wnętrz, Łódź Design Festival 2016. Światła zgasły, odwiedzający i wystawcy porozjeżdżali się po kraju. Przyszedł czas podsumowań, wyciągania wniosków, planów na kolejny rok. To samo dotyczy Meetblogin2016, ogólnopolskiego zjazdu blogerów wnętrzarskich, które to wydarzenie wymyśliłam i zorganizowałam po raz pierwszy w 2013 roku.(...)"

"Czy istnieje coś takiego, jak „śląski duch” w architekturze? Uczestnicy katowickiego Studia Dobrych Rozwiązań mogli przekonać się, że tak.(...)"

"Program do projektowania wnętrz to wygodne narzędzie zarówno dla nowych budynków i pomieszczeń, jak i w sytuacji generalnego remontu lub chęci zmiany wystroju.(...)"

"Już po raz 11. spotkaliśmy się w ramach Studia Dobrych Rozwiązań. Tym razem 7 czerwca, w sali wieżowca w Olivia Buissnes Centre w Gdańsku rozmawialiśmy o projektowaniu łazienek i kuchni. W naszych warsztatach wzięło udział ponad 130 gości!"

"W lutym br. zakończyła się już czwarta edycja „Konkursu dla architektów i projektantów wnętrz – użytkowników CAD Decor”. Konkurs organizowany przez CAD Projekt K&A i kwartalnik „Wokół Płytek Ceramicznych”, w ramach popularnego branżowego konkursu PERŁY CERAMIKI UE, cieszy się cały czas dużą popularnością i wysokim poziomem nadsyłanych prac konkursowych. (...)"

"Na początku grudnia wystartowała kolejna edycja „Konkursu dla architektów i projektantów wnętrz” organizowanego od czterech lat przez firmę CAD Projekt K&A i kwartalnik „Wokół Płytek Ceramicznych”. Projekt ten jest skierowany do użytkowników oprogramowania autorstwa CAD Projekt K&A dedykowanego projektantom i architektom wnętrz. (...)"

"W ramach PEREŁ CERAMIKI UE wystartowała kolejna edycja „Konkursu dla architektów i projektantów wnętrz". Projekty można zgłaszać do 18 stycznia, łączna pula nagród to 17 tysięcy złotych.(...)"

"Dobrze zaprojektowane wnętrze, czyli jakie? Każdy projektant i architekt wnętrz, a nawet amator, który próbuje samodzielnie zmienić aranżację będzie miał na to swoją unikalną receptę.(...)"

"Wspominamy tegoroczną edycję Łódź Design Festiwal, odbywającą się pod hasłem KONSEKWENCJE. CAD Projekt K&A uczestniczy w imprezie od pięciu lat, od czterech lat jako współinicjator Strefy Projektanta i jej stały Partner.(...)"

"(...) Nowe technologie zmieniają branżę wzorniczą na naszych oczach, także w Polsce. Poza cenionymi na świecie meblami, krajowi designerzy z powodzeniem projektują dziś także pionierskie rozwiązania z dziedziny internetu rzeczy czy intuicyjne aplikacje mobilne. To nie wszystko. Współczesne narzędzia cyfrowe, takie jak specjalistyczne oprogramowanie czy drukarki 3D, mogą też znacznie ułatwiać projektantom pracę oraz dotarcie do klienta.(...)"

"We wcześniejszym wpisie przedstawiłam Wam darmowe programy do projektowania wnętrz on-line, dzisiaj czas na bardziej zaawansowane rozwiązania. Mam na myśli programy, które w swojej pracy wykorzystuje większość znanych mi projektantów wnętrz (...)"

"(...)Dzięki zastosowaniu nowoczesnych programów do projektowania, np. CAD Kuchnie firmy CAD Projekt K&A, klient może zobaczyć wizualizację kuchni przed jej wykonaniem. Pozwala to wprowadzić ewentualne poprawki już na etapie projektu. Dzięki temu ostateczny rezultat jest w pełni zgodny z oczekiwaniami." 

"(...)Aktualizacja programów CAD Decor PRO, CAD Decor 2.2 i CAD Kuchnie 6.2 objęła wiele nowych funkcji i usprawnień, szczególnie w zakresie działania aktualizatora internetowego, obsługi baz elementów wyposażenia wnętrz, modułu Konwerter 3D czy renderingu."

"(...)Nowe możliwości oraz modyfikacja już istniejących w oprogramowaniu do projektowania wnętrz autorstwa CAD Projekt K&A, zachwycają nie tylko projektantów, ale także ich klientów (...)."

"(...)Programy CAD Decor PRO, CAD Decor 2.2 i CAD Kuchnie 6.2 oferują ogromne zmiany w sferze stabilności oprogramowania, ergonomii projektowania oraz prezentacji projektów z wykorzystaniem innowacyjnych efektów wizualnych, które zachwycają nie tylko projektantów, ale także ich klientów.(...)"

"(...)Baza "Wyposażenie wnętrz tom 2" oferuje szeroki wybór mebli i dodatków przydatnych architektom podczas projektowania rozmaitych wnętrz. Zawiera ponad 1000 elementów,(...)"

"Poznańska firma CAD Projekt K&A przekazuje swoim klientom kolejną uniwersalną bazę. Tym razem jest to drugi tom bazy wyposażenia wnętrz."

"Pod koniec marca br. firma CAD Projekt K&A przeprowadziła aktualizację programu CAD Rozkrój, specjalistycznego narzędzia umożliwiającego optymalizację cięcia płyt meblowych i produkcję mebli na wymiar."

"Z początkiem marca wystartował kolejny konkurs Inspirujące Wnętrza – KRONOSPAN i CAD Projekt K&A..."

„Inspirujące wnętrza - KRONOSPAN i CAD Projekt K&A” to kolejny konkurs organizowany wspólnie przez dwie znane firmy z branży wnętrzarskiej i projektowej....

"(...)Kolekcja tekstur tom 2 to aż 600 żywych, wręcz psychodelicznych wzorów do wykorzystania w projektowaniu i aranżacji wnętrz...."

"Pod koniec lutego, uroczystą Galą Laureatów PERŁY CERAMIKI UE 2014, zakończyła się już trzecia edycja „Konkursu dla architektów i projektantów wnętrz – użytkowników programu CAD Decor”..."

"Firmy CAD Projekt K&A i Kronospan wystartowały z bardzo ciekawą inicjatywą dla projektantów i architektów wnętrz..."

"(...) Do 26 stycznia 2015 trwa przyjmowanie zgłoszeń w konkursie architektonicznym zorganizowanym przez kwartalnik „Wokół Płytek Ceramicznych” i firmę CAD Projekt K&A."

"(...) Warto zainteresować się nowymi dostępnymi na naszym rynku rozwiązaniami. Na przykład firma CAD Projekt K&A oferuje „Moduł Szaf Wnękowych” w nowej wersji."

"(...) Kolekcja GEOMETRIC GAME marki Opoczno  pokonała 12 innych propozycji płytek ceramicznych nominowanych w III, ostatniej w tym roku, edycji konkursu Perły Ceramiki UE 2014 (...)"

"Moduł Szaf Wnękowych pojawił się na rynku w październiku 2013 r. i już doczekał się swojej pierwszej aktualizacji."

"Na dedykowanej platformie „Wybierz modele 3D” firma CAD Projekt K&A umożliwiła swoim klientom i sympatykom dodawanie zdjęć obiektów do narysowania, głosowanie na najlepsze oraz ich bezpłatne pobieranie."

"Poznańska firma CAD Projekt K&A stworzyła kolejną unikalną bazę modeli 3D dla swoich klientów...."

"W Strefie Projektanta zaprezentujemy innowacyjne narzędzia i rozwiązania przydatne w pracy projektanta oraz architekta."

"Darmowe programy do projektowania wnętrz, np. Power net+, pozwolą nam poeksperymetować z własnym mieszkaniem."

Studio dobrych rozwiązań prosto z Białegostoku...

"W połowie września zakończyło się drugie głosowanie architektów i projektantów na najpopularniejszą kolekcję płytek ceramicznych. Tytuł Perła Ceramiki Projektantów - użytkowników CAD Decor 2014 - uzyskała kolekcja livingSTONE Grupy Tubądzin."

"W pierwszym głosowaniu na najpiękniejszą kolekcję płytek ceramicznych projektanci i architekci wnętrz wybrali kolekcję FORMWORK włoskiej fabryki Cerdisa (Ricchetti Group). Uzyskała ona zaszczytny tytuł „Perła Ceramiki Projektantów - użytkowników CAD Decor 2014 (...)"

"System mobilny „CAD Share-it” to przełom w sferze prezentacji projektów wnętrz na urządzeniach mobilnych(...)"

"(...) Architekci wnętrz i projektanci znajdą w aktualizacji z 26.05 nowe funkcje, w tym niektóre swoje zrealizowane pomysły."

"Branża projektowania wnętrz jest coraz bliżej zarówno projektanta jak i jego klienta, co widać na przykładzie aplikacji mobilnych (...)"

"Na rynku programów do projektowania wnętrz pojawił się nowy, innowacyjny system CAD Share-it autorstwa CAD Projekt K&A, który umożliwia przesyłanie i odczytywanie projektów wnętrz w 3 D za pomocą urządzeń mobilnych."

"Projektowanie wnętrz, dzięki dostępnym na rynku programom i aplikacjom staje się coraz bliższe zarówno projektanta, jak i klienta."

Design dla łazienki. Przegląd konkursów dla architektów organizowanych w 2013 r. przez firmy oferujące wyposażenie łazienkowe

"Firma CAD Projekt K&A poszerzyła swoją ofertę o nowy moduł dodatkowy, kompatybilny ze wszystkimi swoimi programami do projektowania wnętrz. Na stronie internetowej tej popularnej, poznańskiej firmy można już pobrać wersje demo Modułu Szaf Wnękowych (...)"

"Głosami architektów i projektantów wnętrz w II edycji konkursu PERŁY CERAMIKI UE 2013 tytuł Perła Ceramiki Projektantów – użytkowników CAD Decor 2013 otrzymała kolekcja BERLIN marki Tubądzin kreacja Maciej Zień."

"Zakończyło się pierwsze głosowanie na najpiękniejsze płytki ceramiczne nominowane w I edycji konkursu PERŁY CERAMIKI UE 2013 (...)"

"(...) Kwartalnik „Wokół Płytek Ceramicznych” wraz z firmą CAD Projekt K&A ogłaszają, po raz drugi, konkurs dla architektów i projektantów wnętrz (...)"
"Z końcem kwietnia firma CAD Projekt K&A zaprezentowała nowe wersje swoich popularnych programów do projektowania wnętrz (...)"
"Poznańska firma CAD Projekt K&A kolejny raz jako pierwsza wprowadziła nową funkcjonalność i zupełnie nowy produkt w branży komputerowego wspomagania projektowania wnętrz (...)"
"Łazienka to miejsce, w którym zaczynamy i kończymy każdy dzień. Bez względu na jej rozmiary, może być jednocześnie naszym domowym spa i centrum dowodzenia walki z brudem i kurzem (...)"
"Projektowanie wnętrz to coraz popularniejszy temat. Jest również przedmiotem żywych dyskusji. Czy samodzielne projektowanie przez amatorów ma sens, czy może wsparcie projektantów jest niezbędne?"

"(...) Además en esta edición, se ha introducido un nuevo galardón a arquitectos y diseñadores usuarios de CAD Decor and CAD Decor PRO (...)"

"Kwartalnik 'Wokół płytek ceramicznych' oraz firma CAD Projekt K&A zapraszają architektów i projektantów wnętrz do udziału w konkursie na najlepsze płytki ceramiczne oraz projekt ich zastosowania we wnętrzach lub na elewacjach."
"Pierwsza edycja Konkursu „Homplexowe Wnętrza” zakończyła się z końcem października. Wspólna inicjatywa portalu wnętrzarskiego homplex.pl i poznańskiej firmy CAD Projekt K&A okazała się strzałem w dziesiątkę."
"W zeszłym roku poznańska firma CAD Projekt K&A, jako jedyny producent oprogramowania do projektowania wnętrz, zaprezentowała się na Łódź Design Festival. W tym roku jest współinicjatorem powstania zupełnie nowej „Strefy dla Projektanta”."
"Kwartalnik „Wokół płytek ceramicznych” i firma CAD Projekt K&A ogłosiły konkurs z atrakcyjnymi nagrodami dla architektów i projektantów wnętrz."

"Jesteś młodym projektantem i chcesz zaistnieć w branży? Właśnie nadarza się okazja! Od 15 sierpnia 2012 roku można już zgłaszać projekty do konkursu Homplexowe Wnętrza (...)

"(...) W międzyczasie do konkursu dołączyło kolejnych kilkudziesięciu wspaniałych projektantów, tak oto doszliśmy do 300 uczestników pierwszej edycji konkursu Homplexowe Wnętrza (...)"

"Spółka CAD Projekt K&A pochwaliła się wydaniem nowej wersji prostego, bezpłatnego, działającego online narzędzia do projektowania wnętrz. Chętni mogą już wypróbować Power NET+ 2012 (...)"

"(...) Program dysponuje przejrzystym interfejsem graficznym oraz szeregiem funkcjonalności wymiernie wspomagających i przyspieszających poruszanie się w jego środowisku (...)"

"Ruszył konkurs HOMPLEXOWE WNĘTRZA 2012. Przed projektantami i architektami wnętrz postawiono wyzwanie stworzenia praktycznych projektów salonów i sypialni przy spełnieniu specyficznych wymagań potencjalnego klienta (...)"

"(...) Jako Główny Partner Konkursu CAD Projekt K&A sponsoruje również dwie nagrody główne i jedną za wyróżnienie, udostępnia brakujące modele 3D, swoje oprogramowanie a także unikalne know how (...)

"Konkurs “Homplexowe Wnętrza” to inicjatywa aktywizująca młodych projektantów wnętrz i polskie marki branży wyposażenia wnętrz (...)"

"Wraz z końcem roku akademickiego firma Homplex I CAD Projekt K&A przygotowały dla młodych projektantów i architektów zadanie na wakacje (...)"

"(...) Na czas trwania konkursu, uczestnicy otrzymają możliwość korzystania z profesjonalnego programu do projektowania wnętrz CAD Decor oraz bloków projektowych naszej firmy (...)"

"(...) W konkursie „Homplexowe Wnętrza” wygrać można m.in.: 3 licencje oprogramowania CAD Decor 2.0 z Modułem Renderingu Profesjonalnego, wiele nagród rzeczowych Partnerów Konkursu oraz 6 nagród pieniężnych (...)"

"(...) Po wprowadzeniu CAD Kuchni w nowej wersji 6.0 i nowego innowacyjnego oprogramowania CAD Decor PRO, przyszła pora na polepszenie wydajności innej, specjalistycznej aplikacji - CAD Rozkrój (...)"

"Ta wiosna może się okazać bardzo inspirująca dla polskiej branży projektowania wnętrz. Poznańska firma CAD Projekt 18 kwietnia wprowadza (...)"

"CAD Decor PRO, firmy CAD Projekt K&A, to zupełnie nowy program do projektowania, wyceny oraz wizualizacji wnętrz mieszkalnych i komercyjnych (...)"
"Firma CAD Projekt K&A 18 kwietnia wprowadza na rynek nowy program do projektowania, wyceny i wizualizacji dowolnych wnętrz mieszkalnych i komercyjnych – CAD Decor PRO (...)"

"Uroczystą galą w Och-Teatrze zakończył się konkurs Młode Wnętrze 2011. Uznanie jury oraz pierwsze miejsce zdobyła Marta Gawin z Politechniki Wrocławskiej (...)"

"(...) Najnowsza wersja programu to przede wszystkim większe możliwości i swoboda projektowania. Nowy moduł - Konwerter 3D, dostępny w podstawowej wersji programu, konwertuje modele 3D, w formatach DWG, DXF, 3DS, SKP, STL, PLY, OBJ, LWO, OFF, DAE, CTM do formatu DWX (...)"
"Poznańska firma CAD Projekt K&A z początkiem roku wprowadza na polskim rynek nową wersję popularnego programu do projektowania kuchni (...)"
"(...) CAD Kuchnie będzie dostępny w wersji 6.0 od 2 stycznia 2012 roku w „styczniowej”, promocyjnej cenie. Aplikacja – zgodnie z zapewnieniami producenta – będzie bardziej funkcjonalna i ergonomiczna (...)"
"CAD Rozkrój jest aplikacją stworzoną w celu lepszego wykorzystania materiałów w procesie wytwarzania mebli. Program działa na zasadzie optymalizacji miejsca na arkuszu (...)"
"Hasło Zmiana, to nie tylko tegoroczny idiom festiwalu łódzkiego, w skrócie opisuje również rok 2011 w firmie CAD Projekt K&A. We wrześniu wprowadziliśmy na rynek nową wersję programu do projektowania – CAD Decor 2.0, aktualnie w fazie testów wewnętrznych są również kolejne aplikacje (...)"
"Firma CAD Projekt K&A od kilkunastu miesięcy intensywnie pracuje nad dostosowaniem swojej oferty do zmieniających się wymagań obecnych i potencjalnych klientów. Efekty tej pracy to najnowsze wersje sprawdzonych i popularnych aplikacji (...)"

"Wrzesień to czas „mini” postanowień. Wypoczęci po urlopie, planujemy, uzupełniamy kolejne pozycje w służbowym kalendarzu. CAD Projekt K&A 19 września realizuje swoją pierwszą pozycję w firmowym powakacyjnym rozkładzie – premierę CAD Decor 2.0!"

"(...) Poznańska firma CAD Projekt K&A, ukończyła najnowszą wersję swojego popularnego i sprawdzonego programu. CAD Decor w wersji 2.0 zaskakuje wszechstronnością, bogactwem narzędzi i możliwościami projektowania (...)"
"(...) Branża projektowania wnętrz już dawno odeszła od ołówka i arkusza papieru. Współcześni projektanci i architekci projektując posługują się programami komputerowymi (...)"
"(...) CAD Decor 2.0 oferuje nowe funkcje edycji płytek i innych okładzin ściennych i podłogowych, Konwerter 3D oraz możliwość innowacyjnej prezentacji projektu (...)"
"Rusza druga edycja konkursu „Samsung inspiruje w kuchni”, skierowanego do zdolnych projektantów wnętrz kuchennych oraz właścicieli pięknych, stylowych kuchni. Do udziału w zabawie zapraszają Samsung oraz CAD Projekt. Konkurs rozpoczął się 1 maja i potrwa cztery miesiące (...)"
"(...) Jeśli jesteś ambitny i masz ciekawe pomysły przygotuj projekt kuchni, wykorzystując sprzęt AGD marki Samsung! Do dyspozycji jest ponad 60 produktów do zabudowy, w tym: piekarniki, płyty grzewcze, okapy, zmywarki i kuchenki mikrofalowe dostępne w bazach programów, takich jak CAD Kuchnie (...)"

"CAD Projekt K&A, firma zajmująca się produkcją i sprzedażą programów do projektowania, wyceny i wizualizacji, zaprasza wszystkich zainteresowanych tą tematyką do odwiedzenia siedziby firmy 17 lutego 2010 roku (...)"

"Firma CAD Projekt K&A pragnie przedstawić Państwu NET+ 2010! Jest to najnowsza wersja uniwersalnego, darmowego programu do przestrzennego projektowania dowolnych wnętrz on-line (...)"

"Już po raz kolejny, jak co roku, firma CAD Projekt K&A - renomowany producent wysokiej jakości oprogramowania do projektowania, pojawi się na największym w Polsce zjeździe branży budowlanej - Międzynarodowych Targach Budownictwa BUDMA w Poznaniu (...)"
"(...) Power NET+ (znany wcześniej jako NET+ Interior Design) to bezpłatny program do aranżacji wnętrz polskiej firmy CAD Projekt K&A, znanej z wyspecjalizowanych, profesjonalnych systemów branżowych, takich jak CAD Kuchnie i CAD Wnętrza (...)"

 

 

Ciekawe informacje i artykuły:

 

Kontakt dla mediów: Marketing & PR Manager - Justyna Drogowska - justyna.drogowska@cadprojekt.com.pl